Příspěvky uživatele - 178.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poraďte zahradní traktor s uzávěrkou, 2.3.2008
A je vůbec na trhu nějaká varianta se 4WD, sekačkou mezi nápravama a sběrným košem? Já jsem podobný problém řešit před dvěma lety a nakonec jsem koupil CubCadet 1023RD (17,2kW). Nemá uzávěrku diferáku, za to má třínožovou sekačku, což nakonec... celý příspěvek >
Vypnutí motoru travního traktoru, 1.3.2008
V návodu na travní traktor MTD je napsán následující postup při vypnutí motoru: Nastavte páčku plynu do polohy želvička. Nechte motor běžet přibližně 20 sekund. Klíček zapalování otočte do polohy 0. Vytáhněte klíček. Před opuštěním stroje... celý příspěvek >
Půlka trávníku je světle hnědá, druhá zelená. Normálka?, 19.12.2007
Pardon - použil jsem "parkovou směs exlusive" od dodavatele "Rožnovská travní", takže hlavně jílek vytrvalý, kostřava červená a poháňka hřebenitá. Mám zatravněno asi 2000m2, tenhle problém pozoruji jen na severní straně nejdále od domu. Velmi podobně... celý příspěvek >
Půlka trávníku je světle hnědá, druhá zelená. Normálka?, 19.12.2007
Dobrý den, letos pozdě na jaře jsem vysel nový trváník. Chvíli mi trvalo, než jsem metodou pokus-omyl došel na to, že bez hnojení to v mé zemině (velký podíl jílu) nepůjde. Na konci léta jsem trávník dostal do krésné podoby, v září jsem ho naposled... celý příspěvek >
Znate stroje značky Pubert?, 16.12.2007
Dobrý den, prosím zná někdo z vás stroje Pubert? Co je to za značku? Kvalita? Děkuji za reference! -- VT
Aerator pro malotraktor, 12.12.2007
S tou zápůjčkou je to výborný nápad. Už jsem napsal VZMB (veřejná zeleň města Brna), uvidíme, zda zareagují. Jinak uvažuji i o dalších variantách: a) na trávník natahnout cca 5cm ornice b) jestli bude kompost z Černovické kompostárny za rozumné... celý příspěvek >
Aerator pro malotraktor, 12.12.2007
TA36 od Husqvarny vypadá opravdu robustně. Ovšem cena je 46.000,- Kč. Půjčovna žádná. Já vůbec netrvám na dutých hrotech, jde mi jen o to použít stroj, který provede rozumnou perforaci jílovité zeminy. Je docela možné, že "duté majzlíky" udělají... celý příspěvek >
Aerator pro malotraktor, 11.12.2007
Naopak, kritické připomínky jsou vítány! Myslím si, že tažené provzdušňovače jsou vesměs konstrukčně udělány jako hvězdicovitá kola, která bodají do půdy. Nejsou to tedy duté hroty, které by vytahovaly kusy jílu, místo toho jíl v místě vpichu... celý příspěvek >
Co se zeminou?, 9.12.2007
A co zkusit aerator, viz: https://www.zahrada.cz/forum/mala-mechanizace/aerator-pro-malotraktor-konecne-40020/?stranka= a následně propískovat (rozhodit písek vozikem na hnojiva). Mám stejný problém a v těchto dnech tráva opradu... celý příspěvek >
Borůvky kanadské a optaření na zimu, 9.12.2007
Na jaře tohoto roku jsme vysadili tři keříky boruvek. Hned tento rok krásně plodili. Jelikož nemám zkušenosti, prosím o radu - mám je na zimu přikrýt jako růže, tzn. omotat hnědou textílií? V diskuzi jsem si četl, že v romto roce bylo hodně škod... celý příspěvek >
Aerator pro malotraktor, 7.12.2007
Konečně se objevil výrobce aeratoru jako příslušenství pro jednoosé malotraktory. Viz: http://lawn-aerator-attachment.com/index.html Jen je škoda, že to u nás nikdo neprodává. Nebo jo? Je to to tajemství, co připravuje VARI? Rozhodně bych si to za... celý příspěvek >
Plíseň sněžná teď? A jak na ni?, 7.12.2007
Stihl jsem udělat jeden postřik před cca 10 dny. Zabratlo to na výbornou, po plísni ani památky. Jelikož s tímto přípravkem nemám zkušenosti - mám udělat ještě jeden postřik teď před zámrzem, anebo raději na jaře? Děkuji, Vláďa
Tažený kartáčový sběrač - účinnost?, 6.12.2007
Mám pozemek u lesa, cca 2500 m2 trávníku. Na podzim jsem trávu posbíral travním traktorem, ale letošní zima měla divný nástup. Výsledek je, že roztál sníh a na trávníku je spousta listí, které ale sekačkou již neposbírám. Uvažuji o nákupu... celý příspěvek >
Pluh k zahradnímu traktoru?, 4.12.2007
Děkuji všem za příspěvky - hlavní problém bude ta světlost. Dnes jsem to přeměřil a bez sekačky je světlost jen 20 cm, takže na orbu to asi fakt není. Takže holt cvičení s rýčem anebo zápůjčka tery od známého.
Pluh k zahradnímu traktoru?, 4.12.2007
Dost mne překvapuje minimální nabídka zahradního příslušenství k travním traktorům. Mám stroj s výkonem 17 kW, seče krásně, ale poorat políčko musím rýčem. Napadlo mne koupit dvoustranný pluh od AGZATu a závěs pluhu a připojit jej k traktoru... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika