Příspěvky uživatele - 22.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 21.10.2011
To je opravdu zajímavé. Už spoustu lidí jsem slyšela stěžovat si na Starkla i na Sieberze a teď se jim tu pomalu staví slavobrána. Že by se polepšili? Já mám zase bohaté zkušenosti se zahradnictvím Na Zázvorce a nemůžu si na ně stěžovat. Ceny široko... celý příspěvek >
Sloupové hrušně, 1.5.2011
Koupila jsem si sloupovitou hrušeň v zahradnictví Na Zázvorce i když jsem si někde na internetu přečetla, že existují pouze sloupové jabloně kvůli podnoži a všechno ostatní je podvod. Ostatní stromy se musí hodně stříhat, aby se udržely sloupovité.... celý příspěvek >
Černoplodé maliny, 30.3.2011
Černé maliny máme druhým rokem. Jsou trochu menší, než normální maliny a mají i méně nových výhonků, ale jinak jsou výborné. Mám je také z Kruhu, tedy z Jilemnice Krakonošovo zahradnictví. Ala
Sloupovitý ostružiník Navaho, 30.3.2011
Ostružiník Navaho máme asi 4 roky a už bych ho nechtěla. Nechala jsem se nachytat na ten vzpřímený růst. Přitom ho nemůžete nechat nepřivázaný. Leze to úplně všude, šlanouny jsou neskutečně dlouhé a ty nepřivázané nám loni zlomila bouřka s velkým... celý příspěvek >
Černoplodé maliny, 30.3.2011
Černé maliny máme druhým rokem. Jsou trochu menší, než normální maliny a mají i méně nových výhonků, ale jinak jsou výborné. Mám je také z Kruhu, tedy z Jilemnice Krakonošovo zahradnictví. Ala
Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce, 23.9.2010
Ostružiník Navaho pěstujeme už několik let. Opravdu roste vzpřímeně, ale dlouhé šlahouny se nám vloni při bouřce a velkém větru zlomily. Letos jsem je raději přivázala ke kolíku uprostřed a uvažuji i o dřevěné stěně. Pro jistotu. Ty šlahouny jsou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika