Příspěvky uživatele - 158.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stříhání uschlé slivoně - kdy a jak?, 13.3.2011
Dobrý den, prosím o rady, zda mohu nyní zastřihnou uschlou slivoň. Vloni jsme zasadili slivoň, ale uschla horní polovina. Nevím vůbec proč, ale spodní část je v pořádku. Mohu ji zastřihnout? A jak? Děkuji za radu. Radek
Německý krátkosrstý ohař - je vhodný k dětem?, 9.1.2011
Zdravím všechny chovatele :-) Rád bych Vás požádal o Vaše rady s plemenem německý krátkosrstý ohař. Rád bych hlavně věděl, zda je vhodný k dětem. S výcvikem mám zkušenosti, jen se mi jedná o to, zda je vhodný k dětem. Máme velkou zahradu a jsme... celý příspěvek >
Dětské hřiště - je kvalitní?, 9.1.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych pořídit dětem dětské hřiště. Líbí se mi dětské hřiště Jungle Gym Club. Máte s tímto výrobcem někdo zkušenost? Díky za Vaše postřehy a rady. Martin
Doporučili byste mi tenhle skleník?, 6.1.2011
Ještě jsem narazila na výrobce skleníků LIMES. Vypadají velmi podobně jalo ty skleníky od LANITPLASTU.
Doporučili byste mi tenhle skleník?, 6.1.2011
A kterou značku (výrobce) byste mi doporučili? Děkuji, Aneta
Doporučili byste mi tenhle skleník?, 6.1.2011
Máte někdo zkušenosti se skleníkem VENUS 5000? Děkuji za Vaše reakce a postřehy. Aneta
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika