Příspěvky uživatele - 254.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odstranění vrstvy listí ze zahrady po zimě, 19.11.2008
doporučuji tak velkou plochu zalesnit a nechat si jen malý kousek trávy.
Vysazení thují blízko septiku - uhynou?, 1.10.2008
Zdravím, chci vysadit thuje(už asi tak metr vysoké) k plotu, jenže v těchto místech je i septik. šachta a thuje by museli být v těsné blízkosti. Letos na jaře jsem zde vysadil černý rybíz a v průběhu sezony trochu proschl. Pravda moc jsem... celý příspěvek >
Prořezání meruňky - je ještě čas?, 23.9.2008
Zdravím, chci prořezat meruňku, ale nevím, zda už není pozdě. Neublíží to stromku, když ji teď prořežu?
Elektrická sekačka s pojezdem?, 8.9.2008
Dolmar EM 4818 6,290,- bez DPH: - otázka minuty hledání v googlu podle tipu sekačky.
Jaký traktor pro zahradu cca 2 ha?, 13.6.2008
máte pravdu, že u nás jsou JD předražené, v US je cena úplně někde jinde viz. http://www.deere.com  3899 US dolarů - při dnešním kurzu je to cca 62000,- Kč fakt nevím jak to ti prodejci u nás dělají.
Zahradní traktor Husqvarna CTH 220 Twin, 11.6.2008
tak kdy budou ty reference? - docela by mne zajímalo jak Vám to seče.
Traktor Partner - jaký motor?, 25.4.2008
děkuji za odpověď, tyhle obecné věci mi byli jasné předem, nevíte, kde by se dali sehnat přesná čísla - konkrétně třeba spotřeba, je jasné, že dvouválec s větším objemem bude mít větší spotřebu, ale protože má větší výkon bude se s ním síct rychleji... celý příspěvek >
Zahradní traktor s aktivním náhonem?, 24.4.2008
http://www.cechstavby.cz/starjet.htm a tady máte i cenu (dole v sekci příslušenství)
Zahradní traktor s aktivním náhonem?, 24.4.2008
někde jsem viděl vertikutátor dopředu s malým benzínovým motorem, ale za boha si nevzpomenu kde - určitě to byly české stránky. Po chvilce hledání jsem to našel u starjetu - 4 obrázek nahoře zprava -... celý příspěvek >
kavyl - jarní sestřih?, 22.4.2008
Mám 3 druhy kavylů a na jaře je ostříhám. Tráva je po zimě proschlá a narostou pěkné zelené listy.  Alena  
Skimie, 4.12.2007
Koupila jsem si skimmii v obchoďáku a dodatečně jsem se dověděla, že to venkovní keř. Poraďte, prosím, co s ní. Zatím je malá v květináči, a teď právě hezky kvete.
Jméno rostliny, 11.9.2007
Podle květu by to mohl být některý z trubačů.
rider z Mountfieldu, 21.8.2007
to by mne zajímalo kdo je první a druhý největší výrobce zahradní techniky na světě
Vlašský ořech - kde lze sehnat Vlašák, 20.8.2007
Dobrý den, jsem z  Podkrkonoší. Nemáte zlušenosti, jaký druh ořešáku by byl vhodný? Děkuji
Rychlerostoucí a odolný živý plot do 600 m.n.m. - z čeho?, 17.8.2007
My budeme dělat živý plot z habru. Roste rychle, je poměrně levný a hlavně dobře vypadá. Thuje se nám moc nelíbí a taky jsem četla na netu, že můžou nakazit stromy hrušek a kadlátek, což nechci riskovat.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika