Příspěvky uživatele - 119.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jeřáb moravský - řez?, 3.5.2010
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli a jak mám řezat jeřáb moravský sladkoplodý. Máme ho na zahradě čtvrtým rokem, vloni jsem zavařila asi 10 skleniček kompotu a těšila se na letošní bohatou úrodu a jeřáb má jeden květ. Poradíte? Děkuji Jitka
Jakou odrůdu srdcovky?, 8.3.2010
Dobrý den, podle popisu tedy chrupku. děkuji jitka
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 8.3.2010
Ahoj všichni nedočkaví... dnes ráno bylo -13 (Valachy), redkvicky ve skleníku i pod textilií asi nepřežijí . Dnes se chystám přepichovat papriky a lobelky (opet jsem jich vysela milion - v obave, že pochybí ) Lezou sněženky a eranthisy,... celý příspěvek >
Jakou odrůdu srdcovky?, 5.3.2010
Dobrý den, chtěla bych poradit, jakou odrůdu pozdní tmavé srdcovky(asi) do 550m.n.m. (Valašsko). děkuji jitka
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 25.2.2010
hezký den! tak já taky doufám, že už nebude moc mrznout. Začala jsem stříhat trávy a uklízet všechny ty polámané větvičky... přes víkend se chystám prořezávat stromky. Sníh už leze viditelně dolů (Valašsko) a klubou se sněženky. Nasela jsem lobelky,... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 15.2.2010
Dobromilo , prosím, prosím, jak sušíte rajčata? děkuji m
Číhání na jaro, 15.2.2010
U nás, na Valašsku, se ještě načekáme. Taky ale číhám... listovala jsem zahradnickým deníkem a vloni o tom čase už jukaly sněženky. Tak jsem se šla podívat, odhrabala 30cm sněhu a jsou tam , jen vystrkují nesmělé špičky... tak jsem je zase... celý příspěvek >
Zkrácení dracény, 12.10.2009
Dobrý den, mám doma dvě draceny, a jak "vyrostou" z pokoje, normálně je utřihnu- podle výšky kmínku a ony pohodlně a v celku rychle obréví. odstříhané části jsem dala zakořenit do vody a rozdala, takže myslím, že by s kořeněním neměl být... celý příspěvek >
Založení skalky na jaře?, 6.10.2009
Dobrý den, lépe je založit skalku na podzim - uložit kameny a přes zimu skalka "sedne" a na jaro sadit rostlinky. nabídka je stejná, pro Vás asi lepší na jaře, pokud jste začátečník, ať víte, jak která kytička kvete. Teď na podzim... celý příspěvek >
Okrasná tráva Pennisetum Setaceum Red Fox, 5.10.2009
Dobrý den, já si ho také koupila vloni na výstavě květin, po ujištění, že přezimuje (u nás 450m.n.m.) jsem zasadila ven, přikryla a nepřežilo... možná byla moc vlhká zima???  Jitka
Kůra i se smůlou?, 25.9.2009
Děkuji  Jitka
Přesazení růže, 10.9.2009
Dobrý den, mnohokrát všem děkuji , růže teď nádherně kvete, tak počkám, až nastane její čas a přesadím ji. Založila jsem nový růžový záhon (po přečtení některých příspěvků soudím spíše záhonek ) a stařenka trůní uprostřed mrkve a brambor.... celý příspěvek >
Přesazení růže, 9.9.2009
Dobrý den, tak ať dělám co dělám, informace zda mohu starou růži přesadit jsem nenašla  informací o výsadbě spousta, alw stařenku chci přesadit asi jenom já??? Jitka
Přesazení růže, 8.9.2009
Dobrý den, děkuji  jdu na to! j
Queen Elizabeth, 15.6.2009
Děkuji.J
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika