Příspěvky uživatele - 119.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Queen Elizabeth, 15.6.2009
Dobrý den, koupila jsem si také Qeen Elizabeth a na "průvodce" psali, že dorůstá 60-80 cm. Tak teď nevím, kam ji nasadit? mezi čajovky asi ne? Jitka
William Shakespeare - kvetení, 1.6.2009
Děkuji, myslím, že bych je tam stejně nechala, jsem hrozně zvědavá jaké budou. mějte se hezky růžově! Jitka
William Shakespeare - kvetení, 26.5.2009
Dobrý den, pod vlivem vlákna"anglické růže" jsem mazala do h. a koupila angličanku W.Shakespeare. Krásně roste, dokonce nasadila na květ. Mám ho nechat vykvést nebo by bylo lepší ji nechat ještě rok odpočívat (když je čerstvě... celý příspěvek >
Živý plot pod břízou, 14.5.2009
Děkuji, vyzbrojím se tedy trpělivostí... a rohoží. J
Živý plot pod břízou, 6.5.2009
Dobrý den, chtěla bych poradit, co nasadit jako živý plot pod břízu. Nasadila jsem skalníky, na volné ploše krásně rostou, ale těm pod břízou se moc nedaří. Je to zrovna v místě úchvatného pohledu na sousedův svinčík děkuji Jitka
Pěstujete nějaké balkonovky ze semen?, 11.2.2009
Dobrý den, lobelky pěstuji ze semen. Co nejdříve vyset, pak přepikýruji do sadbovačů 3x3, a v půlce května sadím ven, pokud chcete sadit do truhlíků můžete dát ven i dříve. Pikýruji asi po pěti rostlinkách, jsou droboučké, takže to stejně po jedné... celý příspěvek >
Sirup z listrů podbělu?, 24.6.2008
Dobrý den, je možné připravit z listů podbělu sirup? Přečetla jsem, že v listech je více účinných látek než v květu, ale návod na užití bohužel... děkuji Jitka
Kdy s truhlíky ven?, 14.5.2008
Milé dámy! Děkuji za krásné počteníčko   a samozřejmě skvělé informace! Moje rajčátka tedy taky pošupajdí na záhon. Mějte se krásně s kloboučkem i bez... Zdravím všechny kytky zahradnické Jitka
Jitrocel kopinatý, 24.4.2008
Dobrý den, mohli byste, prosím, uveřejnit recept na vámi zmiňované listy v láhvi? Našla jsem něco v knihách, ale myslím, že lepší jsou ty "léty ověřené". Děkuji Jitka
Případ šalvěje azurové, 24.4.2008
Milé dámy, děkuji za povzbudivé zprávy ohledně mých ostříhaných chudinek. Souhlasím s návrhem k pátrání po"drahé" letničce. Tímto se připojuji, pokud potkám, koupím, uvidíme... Jitka
Případ šalvěje azurové, 21.4.2008
Milá Hanko, tak to jsem z toho jelen! Takovou tedy určitě nemám. Jen mě napadla letnička - šalvěj pomoučená- ta by mohla odpovídat popisu. Z prvního dotazu jsem měla pocit, že Vám u Starkla prodali něco, co si sami vymysleli. hodně štěstí při... celý příspěvek >
Případ šalvěje azurové, 21.4.2008
Dobrý den, doporučovala bych zakrátit pouze nevzhledné bezlisté větvičky, já jsem to vzala "na pařez" a teď chodím a hledám aspoň malý lísteček. Přemlouvám je, aby rostly. Asi jsem to přehnala. A takové byly krásné!!!   Jitka
Případ šalvěje azurové, 18.4.2008
Dobrý den, pokud jste se nedopátrala podle názvu, mohla byste poskytnout bližší popis hledané  pak se rozšíří okruh detektivů. Jitka (mám asi pět druhů, třeba to bude některá z nich)
Které keře jsou jedovaté?, 17.4.2008
Dobrý den, knihy uvádějí brslen a zerav, ale srnám brslen moc chutná, tak nevím. jitka
Kde sehnat kakost?, 17.1.2008
Dobrý den, vcera jsem narazila na nějaké kakosty na www.holzbecher.cz, tak to zkuste. Jitka
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika