Příspěvky uživatele - 41.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plynové topidlo Campingaz Infra, 5.9.2010
Chemie není moje parketa, ale při hoření propan-butanu nevzniká CO. Franta
Plynové topidlo Campingaz Infra, 4.9.2010
Dobrý den všem, uvažuji o náhradě vytápění (ne celoročního, jen přitápění jaro, podzim) v zahradní chatce. Nynější krbová kamna Filex H chci vyměnit za plynová Campingaz Infra- hlavně z důvodu přemístitelnosti a tím úspory místa. Má... celý příspěvek >
Zahr. chatka a parozábrana, 28.9.2009
Při rekonstrukci zahr. chatky (viz. "Podlaha v..) mimichodem již vyřešeno, mi kamarád tvrdí, že pod polystyrén, přes který přijdou palubky, mám dát parozábranu. Zdá se mi to zbytečné; přece jen je to chatka a ne dům. Poraďte, kdo má zkušenosti.... celý příspěvek >
Smrk na zahrádce, 4.8.2008
Dobrý den, na zahrádce, nové, máme asi 2m smrček, krásného, pevného vzrůstu. Nevím, zda je, stříbrný, neboť jeho jehličky jsou, na rozdíl od stříbrného, světlejší, jakoby žlutější a postrádají "tu stříbrnou... celý příspěvek >
Stiga nebo Al-ko, 28.2.2008
Dobrý den, můžete mi poradit s výběrem trav. sekačky? Nemám s tím vůbec žádné zkušenosti. Už jsem to nějak vytřídil, zbyly mi dvě: Stiga turbo 41El a Al-ko Comfort 40E; přičemž ta druhá má nastavení od 28mm. Není to mnoho, vzhledem k tomu, že téměř... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika