Příspěvky uživatele - 131.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou motorovou pilu do 10 tis.?, 27.8.2010
Problém bol v tom, že"tazatel" si vyberal pílu podľa dvoch značiek o ktorých sa v súvislosti s pílami posledných 30 rokov najviac hovorí a hlavným kritériom preňho bola vzdialenosť resp. blízkosť servisu týchto u nás najznámejších značiek.Chcel som... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu do 10 tis.?, 27.8.2010
Je potrebné si pozrieť na webe testy nezávislých štátnych skušobní a nie používať nespisovné výrazy.
Jakou motorovou pilu do 10 tis.?, 26.8.2010
Vážený pane, koniny plácate VY! Za zvelebovanie Vám Stihl nepošle ani korunu. Keby ste si pozreli stránky spoločnosti McCulloch (vyrába píly cca 50rokov)ktorá patrí do skupiny Husqvarna AB, zistili by ste že Vami zatracovaná a démonizovaná pila z... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu do 10 tis.?, 26.8.2010
Prečo by som mal vracať výrobok s ktorým som za dva roky nemal najmenší problém.Najviac sa mi páčia príspevky v ktorých pilčíci kritizujú niečo čo nevideli ani z rýchlika.Tiež sa mi páčil prvý príspevok záujemcu o Stihl-hobby ktorý ako hlavné... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu do 10 tis.?, 26.8.2010
Cena a kvalita nie sú v dnešnej synonymá.Cenu výrobku v súčasnosti neurčujú ani zďaleka výrobné náklady.Platí sa hlavne za značku, reklamu a režijné náklady spojené s predajom+vplyv konkurencie v danom segmente výrobkov.Aj vďaka konkurencii iných... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu do 10 tis.?, 26.8.2010
V prvom rade si treba konečne uvedomiť, že nikto na svete nedokáže vyrobiť hobby pílu... jedine Stihl! Ináč je demokracia a kto nevie čo s peniazmi si ju môže kľudne kúpiť, navrhoval by som príp. pozlátiť(Zlatokov Trenčín) no a potom môže ísť... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu do 10 tis.?, 25.8.2010
U STIHL a HQ sa platí za značku.Ja som pred dvoma rokmi kúpil v Lidli motorovú pílu, vyrába ich pre Lidl taliansky závod HQ. Stála 6000sk aj náhradnou reťazou.Má dekompresor, výkon 2,4kW.Zatiaľ len benzín a olej, samozrejme brúsenie reťazí, teda... celý příspěvek >
Praskání rajčat, 22.8.2010
Áno, sú také sorty čo praskajú aj v skleníku.Všeobecne platí, čím sú plody s tenšou pokožkou, tým sú chutnejšie, ale aj náchylnejšie na praskanie.Jedine pravidelne zavlažovať a dávky vody presne podľa veľkosti rastliny.
Praskání rajčat, 22.8.2010
Tak som ich zachránil..ale paralux, to je mletý kameň(zeolit),skôr ako prevencia, ale keď sú už napadnuté..Ja som použil práškovú meď(kuprikol),ten má ochrannú dobu 5 dní, samozrejme pred konzumáciou treba ich umyť.Oberám každých 4-5 dní jedno vedro,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika