Příspěvky uživatele - 233.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slimáci, 28.5.2007
Jenže sůl zase špatně působí na rostliny... zkoušela jsem to, zabila pár slimáků, růže zašly a slimáci jsou dál :-(
Hryzec, 28.5.2007
Přesný zkušenosti mám já. Hryzec miluje thuje a cypřiše. Jsou totálně podhrabaný a nejvíc děr je porávě v jejich okolí. Fakt na provaz.
zločinec, 28.5.2007
Je to hraboš, mám podobný problém, nemůžu se jich zbavit.
Svilušky, 28.5.2007
Taky doporučuji Sulikol K a postříkat na zharádě postižená místa. Jinak k té Alpě se hřebíčkem: výborný je taky do lahvičky dát louhovat třezalku tečkovanou, francovka má pak rudou barvu a zabírá na svědivé kousance. dále pak do jiné lahvičky dát... celý příspěvek >
pavučinky - pokojová růžička, 28.5.2007
Jo, ještě jsem zapomněla, svilušky jsou i v hlině, doporučuji květinu přesadit di dezinfikovaného substrátu z obchodu.
pavučinky - pokojová růžička, 28.5.2007
Jsou to každopádně svilušky. Použít přípravek proti savému hmyzu v rozprašovači. Poradí Vám v drogerce, je jich X.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika