Příspěvky uživatele - 173.113

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Popínavé růže - škůdci, 28.6.2010
Díky za info. Nejvíc napadené listy jsem ostříhal (i s těmi potvůrkami) a teď už si můžu pořídit i ten postřik, když vím o co jde...
Popínavé růže - škůdci, 23.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, dostali jsme popínavé růže. Bohužel na spodní straně listů jsou takové žlutozelené potvůrky, cca 2mm, listy jsou "smotané" (foto). Nevíte o co se jedná a jakým přípravkem se toho bezpečně zbavit?... Dále jsem se chtěl zeptat, kdy budou mít... celý příspěvek >
Hnojení po zasetí, 10.5.2010
Možná bych radši trávník nespálený... :-) A kdy tedy příjde doba na první hnojení? Díky. David
Hnojení po zasetí, 9.5.2010
Dobrý den, založil jsem si nivý trávník. Půdu jsem zryl, uhrabal hráběmi, poválel válcem a přidal jsem i něco trávníkového substrátu (i když ne moc, spíše tenkou vrstvičku po celé ploše). Nyní jsem zasel... Je možno ještě v této fázi přidat... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika