Příspěvky uživatele - 114.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorový rosič Solo - "chcípe", 5.8.2010
Tu sú dve možnosti 1. Blbne zapaľovanie - občas sa takto správa, treba ho otestovať bv servise. 2.Príliš bohatá zmes, sviečka to psychycky nezvládne, potrebné odborne zoradiť./Z dôrazom na odborne./
Lepší křovinořez - který?, 17.7.2010
Tu sa nejedná o občasné kosenie- Je potrebný výkon komfort a spoľahlivosť - moje odporúčania Stihl FS 400 Stihl FS 450 Dolmar MS 4010 Dolmar MS 4510  Ak si vyberiete niečo iné myslím že urobíte chybu.
Rotační sekačka Vega S465, 14.6.2010
Náraz na pevnú prekážku zruší každú kosačku.Ale existujú ak krtince, trsy trávy, bubny zo zeminy a ploché skaly nz ktorých má kosačka šancu prežiť prácu bez ujmy- pokiaľ ovšem taký tunningovy guru ako vy s vaším švagrom sa ku kosačke... celý příspěvek >
Motorová pila Einhell BG-PC 3735 z Baumaxu, 19.4.2010
Vdaka za radu aj ma to napadlo ze ta podlozka tam je len pred montazou listy uz som aj vyskusal s dvoma nadrzkami benzinu Zatial ide pekne mne postacuje na napilenie par polienok pod gulas 4 krat rocne :-) V navode sa mi nevidi len miera oleja do... celý příspěvek >
Motorová pila Einhell BG-PC 3735 z Baumaxu, 17.4.2010
JA som sa asi tri dni rozhodoval ci ju kupit alebo nie a ked som sa dnes rozhodol tak Einhel uz tam nebola myslim v Baumaxe ale stejna pod znackou Gude ale ako pozeram je to uplne rovvnaka ako ta Einhell chcem sa len opytat pri skladani listy mam tam... celý příspěvek >
Krovinorez Homelite, 20.3.2010
Pekná mašinka, kvalitné plasty, vydarená farba- skoro ako ferarri rosso, perfektná cena, super ergonómia /pre človeka do 160cm/.Lem má taký jeden malý bezvýznamný problém- ten stroj robiť nebude nikdy.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika