Příspěvky uživatele - 175.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Promísení kompostu, 14.8.2010
"Tak nějak podobně", měl jsem 3 oddělené boxy a teď mám 2 a dělám to ručně. Říká se, že dobrý kompost jsou "mozole". Rozložení kompostu napomáhá drcení odpadu ale to bych musel tam vybudovat el. přípojku. A s tou burinou je to... celý příspěvek >
Železitá voda ze studny, 8.8.2010
U nás na Valašsku stojí kubík 71 Kč (vodné + stočné).
Twist Off, 7.8.2010
Připouštím, že musí jít zavařovat i s dotaženým víčkem. Neumím si představit, že při průmyslové výrobě zavařenin by někdo dotahoval víčka. Nebo jiný příklad a to pasterizace piva v lahvích.
Jak prořezat tuto slivoň?, 6.8.2010 Obsahuje fotku
Větevný kroužek je odřezání boční větve těsně od té ze které odbočuje a nesmí tam vzniknout žáden čípek nebo nedej bože pahýl. On ten Váš stromek bude se muset stejně "sesadit", protože se mu nevytváří postraný obrost ani na těch bočních -... celý příspěvek >
Twist Off, 6.8.2010
Podle mého by se mělo zavařovat s povoleným víčkem a hned po vytažení z hrnce dotáhnout. Tak se dříve zavařovalo do větších sklenic - "masovek" maso nebo cokoliv jiného. Klasické víčko Omnia si při zavařování "odfoukne" ale ty... celý příspěvek >
Jak prořezat tuto slivoň?, 6.8.2010
Všechny ty stromky mají stejnou "vadu na kráse" a to nevhodný výchovný řez. Asi ponechaný dlouhý terminál. Tak jako tak je to špatné a proto se co nejdříve rozhodněte co uřezat (hladce na větevní kroužek) vršek nebo spodní postranní větve.... celý příspěvek >
Bubnová sekačka, 4.8.2010
Dík za názor. Byl jsem se informovat na tuto sekačku v prodejně zahradní techniky a měli na ni stejný názor jako Vy. Hlavně je prý problém v případě nějaké poruchy - sehnat náhr. díl který by tam seděl. Proto jsem se rozhodnul a objednal jsem si DAKR... celý příspěvek >
Bubnová sekačka, 4.8.2010
Dobrý den. Chci koupit bubnovku a budu rád, když mě někdo poradí podle čeho vybírat. Plochu na sečení mám cca 1300m2. Líbí se mě tato : Vari ABG Golf s pojezdem. Cena kolem 18 000. Má s ní někdo zkušenosti??? Děkuji za rady. Pavel.
Stará (ne)známá jablon, 3.8.2010
Dobrý den.Zcela jistě má význam a smysl takovou odrůdu uchovat! Nedejte se odradit ničím! Rouboval jsem větvičky z jabloně staré 400 let.Prosím, nepřeháním.Tento věk zmíněné jabloně je písemně doložen.Vlastně to nebyly rouby jak je známe v podobě... celý příspěvek >
Medovníčky, 3.8.2010
Švestky podobného vzhledu znám, ale ty zrají později.Děláte dobře, že tuto odrůdu hájíte a držíte si ji dále na zahradě.Prostřednictvím takového nadšení přežívají mnohé krajové odrůdy.Tohle je má velká záliba.Takové odrůdy a místní kultivary... celý příspěvek >
Onemocnění švestky, 27.7.2010
Lepší by bylo foto celého stromku a něco o něm říci. Tedy kdy byl vysázen, a co to je za odrůda, protože se mne jeví jako živořící s malými přírůstky.
Zapas sezony: lebeda - trava, 27.7.2010
Příspěvek bych můžu nazvat: Jak jsem lebedu dostal do zahrady a sadu. Nikdy jsem ji v nějakém významném rozsahu neměl až jednou jsem si nechal dovézt kvalitní koňský trus - hnůj a bylo" vymalováno". Koně prostě "žrali" něco kde... celý příspěvek >
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 26.7.2010
Zatím mám pouze plán ale chci to vylepšit o miniaturní kamínka a pořád mne čeká pokus s takovou cihlou dlouhou (asi 115 cm) zvaná "Hurdiska".  Ona má 3 komory a na svisle by to mohlo dát dobrý komínový efekt. Byly by asi 3 nebo i 4 s... celý příspěvek >
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 25.7.2010 Obsahuje fotku
Solární sušičku jsem už i dokonce propočítaval ale k realizaci nedošlo, protože to chci zkombinovat s miniatrními kamínkama pro případ kdy slunce nebude stačit. Princip objasní obrázek. Jsou to dvě jakoby prosklené skříňky ze 3 stran nad sebou. Ta... celý příspěvek >
Aká je to odroda?, 24.7.2010
Taktéž se to podobá na Nancyskou mirabelku ale tá také zraje v 1. polovině srpna.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika