Příspěvky uživatele - 75.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Suchá korunka, zelený kmínek, 28.6.2010
Taky jsem letos v dubnu zasadil merunku a začal obrůstat lístečky od spoda na kmínku, já abych ji nevysiloval, a také pproto, že sem nechtěl mít obrostlý kmen, lístečky jsem odtrhával. Na koruně nic nevyrašilo dodnes a na kmeně už také ne. Zřejmě se... celý příspěvek >
První rok, 1.6.2010
Dobrý den, letos jsem zakoupil v Bauhausu dvě vinné révy, ale vůbec nevím co je to za druh a protože to chci dát k pergole a chtěl bych vést horizontální řez možná na dva kordony, chci se zeptat jak mám letos připravit víno. Koupil jsem ho docela... celý příspěvek >
Jaký zvolit řez u pergoly?, 1.6.2010
Chtěl bych poradit jak seřezávat révu u pergoly, abych měl chutné a velké hrozny. Nejde mi zas tak ani o krásu, ale třeba řez na tažeň či dvě mi u pergoly přijde zvláštní. A ten druhý řez jak se nechává svisle jedno hlavní dřevo moc nechápu. Nechám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika