Příspěvky uživatele - 11.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vadí rostlinám líh?, 7.11.2012
Je to něco mezi trubkou a hadicí - je to z poměrně pevného plastu, ale ještě se to dá trochu ohýbat. Průměr je asi ten jeden palec. Vyfukovat jsem to zkoušel a část toho opravdu ven jde, nějaká ale voda tam zůstane a při dalším vyfukování to už... celý příspěvek >
Vadí rostlinám líh?, 6.11.2012
Je to jen jednoduchá, cca 20m dlouhá plastová hadice s Gardena koncovkou na každém konci. Kupovat pro její vyfukování kompresor, který se použije 1x ročně mi přišlo jako kanón na vrabce, proto jsem chtěl zvolit jednodušší řešení. Pokud s tím dle... celý příspěvek >
Vadí rostlinám líh?, 6.11.2012
Používáme na zalévání trávníku a květin plastovou trubku zahrabanou v mělké hloubce do země. Teď před zimou bych rád zajistil, aby v ní nezamrzla voda a nezničila se. Můžu do ní nalít nemrznoucí kapalinu nebo líh, když pak na jaře trubku propláchnu?... celý příspěvek >
Identifikace škůdce v trávníku, 20.8.2010
Děkuji za informace, zkusím to s kočkou povalečkou domácí a pokud nezafunguje, přijdu si pro další rady :-)
Identifikace škůdce v trávníku, 19.8.2010
Děkuji za radu, zkusím povolat kočku. Hrozí u hraboše ohryzávání kořínků rostlin? Máme tam malý ovocný stromek a nějaký rybíz a podobně, ale zatím jsem nepozoroval, že by hrabal až k nim. Je možné, že to není hraboš, ale hryzec? Žije hryzec také v... celý příspěvek >
Terasa ze zamkove dlazby - bily povlak, 28.5.2010
Jak vám to dopadlo? Už máte nějaký závěr?
Terasa ze zámkové dlažby - voda, 20.5.2010
Děkuji moc za odpověď, ačkoliv mne samozřejmě nepotěšila. Problém tedy pravděpodobně nemá řešení a zbývá jen čekat, co udělá terasa v zimě.
Terasa ze zámkové dlažby - voda, 19.5.2010
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak je to s vodou v případě terasy ze zámkové dlažby. Dlažba je položená bez betonování jen na šterk a písek, pouze okolní obrubníky jsou zabetonované. Je zámková dlažba položená bez betonování... celý příspěvek >
Identifikace plevele v trávníku, 29.9.2009
Děkuji moc za odpověď. Možná se ptám hloupě, ale má tedy vůbec smysl tyto rostliny hubit postřikem, když jsou to rostliny jednoleté a stejně přes zimu zahynou? Teď na podzim už stejně vyrůst nestihnou, když už bude zima, nebo ne? Pokud... celý příspěvek >
Zalévání nově založeného trávníku, 7.9.2009
Děkuji za všechny rady zde i jinde, nakonec to snad přecejen zvládnu. Zatím jsem byl z trávníku dost nešťastný, protože se mi při jeho zakládání svépomocí víceméně pokazilo na co jsem sáhl, ale možná se to nakonec přecejen naučím :-)
Zalévání nově založeného trávníku, 7.9.2009
Dekuji za radu, ta prkna zkusim.
Zalévání nově založeného trávníku, 7.9.2009
Ne, to mne skutecne nenapadlo. Predpokladal jsem totiz, ze pokud ho nebudu zalevat, tak neporoste. Budu mit porad jen zrni zahrabane v zemi.
Zalévání nově založeného trávníku, 7.9.2009
Chci se zeptat, jak řešíte zalévání nově založeného trávníku. Vyseli jsme trávu a teď se snažíme udržovat hlínu mokrou. Kvůli nepravidelnému tvaru zahrady musíme zalévací rozstřikovač umísťovat na čtyři různá místa, což znamená několikrát denně ho... celý příspěvek >
Založení trávníku (na zapleveleném pozemku), 12.8.2009
Děkuji Vám za radu, líbila se mi asi nejvíce ze všeho, co jsem zatím našel. Zařídím se podle ní.
Založení trávníku (na zapleveleném pozemku), 3.8.2009
Vzhledem k tomu, že zakládání trávníků je zřejmě často pokládaným dotazem, a že většinu z nich zodpověděl pan Alí stejným stylem jako můj dotaz zde, nejde nyní vyhledávačem v diskuzích nic moc relevantního najít - najde se jen několik... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika