Příspěvky uživatele - 73.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Knifofie, 29.11.2010
prosím Vás, kdy a jak hodně se stříhá Knifofie děkuji. Zuzka
Co k levanduli?, 21.6.2010
Hani, taktéž řeším stejný problém, mám kombinaci dlužichy s červenými listy a nově jsem si vykoukala kompozici před levanduli v podobě krásnoočka kopinatého. Hanka
Fagus sylvatica purpurea pendula - velikost, 25.5.2010
U nás v zahradních školkách mají buk pendulu, ale není červenolistá. Stáří buku cca 80let výška cca 30metrů.
Převislý modřín - řez, 17.5.2010
Moc děkuji za radu, přistřihnu ho. S tím vyvazováním máte pravdu, takhle jsem tvořila s převislou vrbou a za rok jsem jí zvedla cca o 40 cm, ale s modřínem nemám zkušenosti. Vždycky se mi moc líbil, tak jsem ho před chvílí přivezla od zahradníka a... celý příspěvek >
Převislý modřín - řez, 17.5.2010
Prosím Vás můžu mít dotaz? Když jste si ho koupili zastřihovli jste ho aby byl hustý. Já si nyní koupila převislý modřín, ale je jak košťátko se čtyřmi asi 20 centimetrovými větvičkami. Díky za info. Hanka
Kdo pozná odrůdu?, 1.3.2010
Soudě podle fotek, co jsem viděl, to Idared nebude. Ten znám, tohle je ale něco jiného.
Kdo pozná odrůdu?, 28.2.2010 Obsahuje fotku
Tak zde jsou stopkou dolů. Díky Novák
Nemocný ořešák, 28.2.2010 Obsahuje fotku
Zkusím oživit tuto diskuzi. Přesně to samé jsme měli loni na ořešáku také. Je to mladý stromek, máme ho druhým rokem. Neví někdo, co je to za chorobu a jak ji předejít.
Kdo pozná odrůdu?, 28.2.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den Poznal by někdo odrůdu jabloně? Měl bych zájem takovou koupit, ale opravdu si nevím rady. Kromě fotek znám ještě tyto údaje: Loni na konci října jsem jablka otrhal. Některá z nich spadla a k mému podivu se ani moc nenatloukla. Jsou spíše... celý příspěvek >
Zahradní drtič, 23.3.2009
Na základě diskuzí a poznatků jsme neodolali a koupili štěpkovač Bošku 2000 se šnekem. Po prvním asi 3h štěpkování jsme maximálně spokojeni. Krásně zvládá sežvejkání seřezaného živého plotu. Z toho jsem měl největší strach. Jsou to větve cca 3/4m... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika