Příspěvky uživatele - 145.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Blue Bird, 15.10.2010
Díky za ty stranky werco uz jsem jim napsal uvidim co mi odpovi.p.s. zaruční list už bohužel nemám proto tahle vízva na stroj jsem si nemohl stěžovat.sekl 8 let bez nejmenších problemů cca 2500m2 asi 5x-6x ročně.Ještě jednou dík
Křovinořez Blue Bird, 14.10.2010
Zdravím všechny, potřeboval bych poradit servis teto značky, na mém 8let starem krovinořezu(P36) se rozpadl" koš spojky" či jak to mám nazvat. Vokolí mého bydliště (Bruntál) se mi nepodařilo nikde v žadnem servise tento díl sehnat a ani na... celý příspěvek >
Vega HW 48sp, 18.5.2010
už jsem ji koupil a vule jsem nenasel kvalita laku dobra sekal jsem asi 2 hod prerostlou travu a sekačka jela bez jakehokoliv problemu. hrave si sni poradila tak nevim
Vega HW 48sp, 16.5.2010
Děkuji za odpověď
Vega HW 48sp, 16.5.2010
Dobry den, chci se zeptat zda má někdo zkušenosti stouto sekačkou popř.doporučí nějakou jinou v teto cenove relaci (cca 7000 Kč)
Jak se zbavit vos na zahradě?, 2.7.2007
Může mi někdo prosím poradit jak se zbavit vos na zahradě? Mam zahradku 200m2 aje naní asi pět vosích hvízd (v zemi). Zatím jim do děr pouštím vodu, ale učínek zda se byt žádny. Děkuji za každy napad, ktery se dá realizovat.
Olej pro dvoutaktní motory, 15.12.2006 Obsahuje fotku
taky mam pilu ,ale nikoho s volnym přístupem ke dřevu :-)) 
Naklepávač na kosu, 27.11.2006 Obsahuje fotku
Jestli znate někoho kdo nahodou má sbírku časopisu pro kutily Udělěj urob si sám tak se na něj obraťte  tam jich bylo popsano hned několik a v různých verzích. Některe byly docela obstojné.
Zuby na pile, 3.11.2006
Špatně nabrušený řetěz.Vlastní zkušenost.
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 3.11.2006
Dobrý den.Ja jsem měl OM 951 od roku 1997. Každy rok jsem sni nadělal 80-100 kubíků pal. dřeva. Bez jedineho problemu (mimo provozních-svíčka, přetržená šnura atd.) Nemohl jsem si ztěžovat. Bohužel letos mi nani spadl strom. Pila KO. Opravovat jsem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika