Příspěvky uživatele - 92.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 30.3.2010
Koukám, že jako fotograf bych se neuživil...
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 30.3.2010 Obsahuje fotku
Jak jsem slíbil, tak plním. Venku se trochu ochladilo, tak to snad nepokvete za tři dny... Myslím, že se to trošičku zpomalilo. Martin
Odrůdy meruněk, 28.3.2010
Nevím, co Vy nazýváte pokrokem, ale Maďarská či Velkopavlovická (staré odrůdy), případně vyselektované semenáče jsou v chuti nenahraditelné. Nové (vyšlechtěné) odrůdy nabízejí jiné výhody, které člověk jako já určitě využije (severní morava). V chuti... celý příspěvek >
Mladé stromky nerostou, 28.3.2010
A s tím možná souvisí ponechání prvních plodů na vysazeném stromku a vysílení rostliny. Martin
Popínavé jahodníky, 28.3.2010
Je to tak, hlavně ale, že se prodávají jak o dušu...
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 28.3.2010
U mě to vypadá jako u Mirka, zítra jednotlivé odrůdy nafotím (pokud nezapomenu ) a fotky hodím sem... Martin
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 28.3.2010
Adresováno to bylo všem, kteří pěstují meruňky a každý rok nervózně pozorují pučící meruňky a teploty okolo nuly... Sám jsem ze severní moravy (ostravsko). Martin
Jak zlikvidovat porost ostružiny lesní plazivé?, 28.3.2010
Nemá někdo, prosím, zkušenost, jak zlikvidovat z malého lesíku - asi 20 stromů - hustý porost ostružiny lesní? Nerodí, roste všude - asi 7 metrů do šířky a 20 m do délky, píchá, máme malé děti a rádi bychom jim zpřístupnili lesík ke hrátkám. Dá se... celý příspěvek >
Hnojení česneku, 27.3.2010
Nedělám! Česnek pěstuji již nějakým rokem a vždy jako plodinu třetí tratě. Každým rokem je hezký (pravda satbu mořím)...  Martin
Kdy přesadit vzrostlou lístku, 27.3.2010
Je někdy až komické si číst Vaše příspěvky na téma řez ovocných stromů... Tak trochu "proti všem"...
Hnojení česneku, 27.3.2010
Asi nejlépe to vystihl pan Vysloužil, česnek se nehnojí, neprospí mu to.  Martin
Akátový obrubník, 26.3.2010
Obdobné vlastnosti má v našich podmínkách ještě dub.
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 26.3.2010
Koukal jsem dnes na meruňky a jsou již značně narašené. Nejdříve (zhruba za týden) nakvete Darina, hned po ní Pincot (to mě docela nemile překvapilo), pak Veecot a zatím nejméně narašená je Bergeron. Jak to vypadá u Vás? Martin SM
Zkrácení starších stromů, 25.3.2010
Vhodné období je půlka května, nicméně moc Vám to nedoporučuji. U švestek bych jen prosvětlil korunu a odstranil suché větve. Při razantnějším zásahu Vám švestka vyžene vlky a budete z tohu nešťastný. Švestka se také moc netvaruje, korunu si vytvoří... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 25.3.2010
U nás vedou Tornáda a koktejlové Bejbina. Asi nejlépe to ale ohodnotil diskutující nademnou - vše je lepší, než z obchodu... Martin
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika