Příspěvky uživatele - 12.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s taženým rozmetadlem na hnojiva, 9.8.2011
Zdravim odborniky, ma nekdo nejake zkusenosti s rozmetadlem na granulovane hnojiva na hnojeni travniku? Jedna se o tazene rozmetadlo za trakturkem od vyrobce Agri-Fab model AF 315. Nejsou to vyhozene penize? Dekuji za odpoved.
Rezava jedlicka, 23.3.2010
Od slunicka urcite spaleni nehrozi, jedlicka je v polostinu pri rannim slunicku, odpoledne je jiz uplne ve stinu. Pockam dle Vasi rady jestli nyni na jare nevyrasi nove letorosty. Diky za prispevek.
Rezava jedlicka, 21.3.2010
Vloni po povodnich nam zacala z niceho nic hodne reznout asi 7-leta jedlicka, nejspis vliv dlouhodobych destu a silne podmacena puda. Stromecek jsem jiz odepsal s tim, ze jej na jare vykopeme. Chci se ale zeptat, je mozne aby totalne rezava jedlicka... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktoru, 10.3.2010
Nevim co je na tom pravdy, ale slysel jsem, ze Stiga udajne zkrachovala.
Husqvarna 1200 pro, 9.3.2010
Take jsem kdysi resil hledani pouziteho riedru od HQ, ale vse co jsem nasel z nabidek, bylo hodne drahe a ty levnejsi (tedy v uvozovkach), byly zase hodne stare. Vetsinou prodavajici vychazi z ceny nakupu noveho stroje kdysi davno kdy jej zakoupil,... celý příspěvek >
Rider Husqvarna 16C AWD, 8.3.2010
Dekuji panovi za jeho nazory a prakticke zkusenosti k tomuto rideru a jsem rad, ze ma volba vyberu tohoto stroje je myslim si ta prava. Nejdrive jsem uvazoval kvuli svahu model 15V2 s kvalitnim motorem Kawasaki s tlakovym mazanim, ale cena je jiz u... celý příspěvek >
Rider Husqvarna 16C AWD, 7.3.2010
Diky aspon za jeden nazor a navic pozitivni . Zeptam se jeste, neni problem u trvaleho seceni svahu cca 15° s mazanim rozstrikem a ma nekdo nejakou zkusenost v zime s odhrnovanim snehu timto ridrem? Dik.
Rider Husqvarna 16C AWD, 5.3.2010
Zdravim vsechny pritomne. O ridrech a trakturkach jsem tady precetl opravdu jiz hodne, ale je pravda, ze jsou prispevky starsiho data a technika prece jenom modernizuje. Jelikoz chci na jare kupovat travni rider, proto se ted ptam vsech pritomnych... celý příspěvek >
Rezaveni smrcku, 5.11.2009 Obsahuje fotku
Dekuji vsem za reakce a moc se omlouvam, ja zil proste v domeni, ze je to maly krasny smrcek a ona je to jedlicka . Sul jsem aplikoval jak v zalivce, tak take postrikem hned jak zaclo jehlici reznout, jinak puda je vice jilovita jak vzdusna a... celý příspěvek >
Rezaveni smrcku, 1.11.2009 Obsahuje fotku
Prosim o radu, u 6-ti leteho smrcku se z niceho nic zacalo jehlici barvit do rezava, ale neopadava. Zaclo to cca pred 3 mesici, na smrcek byl jiz nekolikrat aplikovan pripravek Dithane, samozrejme pravidelna zalivka. Dekuji za rady, bylo by ho moc... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika