Příspěvky uživatele - 47.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Štěpka pod trávník, 21.8.2013
Měl jsem na mysl rozhrnout štěpku a na ní navézt hlínu a rozhrnout ji a to asi v 10cm vrstvě. To jest tak asi 3-5 cm štěpky a na to cca 8-10 cm hlíny.To ba šlo??
Štěpka pod trávník, 20.8.2013
Lze dřevní štěpku s malou zrnitostí použít do hlíny pod trávník, jako hnojivo?Je možné ji zakomponovat pod hlínu? Děkuji za radu. Jenda
Jak daleko může být gril od plotu souseda?, 9.6.2011
Mám na zahradě gril, který je od sousedova plotu asi 50cm. Sousedíme zahradami, jeho dům je vztálen cca 20m. Stěžuje si, že teplo a kouř z komína mu pálí keře, co má za plotem, a že mu smrdí prádlo... udím tak maximálně 2x do roka. Co mám... celý příspěvek >
Jak složit samorozkládací stan, 9.8.2010
prosím-nevěděl by mi někdo poradit, jak mám zpátky složit samorozkládací stan tvaru trojůhelníku???  Při rozkládání jsem to nestačil postřehnout... a ted si nevím rady. Jenda
Kdo poradí s výrobou hydraulického navijáku?, 10.4.2010
No bylo by super, kdyby mi s tím někdo pomohl... no budu tě jistě ještě kontaktovat kvůli podrobnějšímu vysvětlení. Díky Jenda
Kdo poradí s výrobou hydraulického navijáku?, 10.4.2010
Zdar Radku.Sehnal jsem čerpadlo, motor,třetí bod i s pístnicí a rozvaděčem a vyorávačem atd.za cca 3t.kč. No a ten hydromotor bych použil jako pohon k heverovému vrátku, který má jak klapačku-brzda no a s tím odvíjením jsem zatím nic nevymýšlel, ale... celý příspěvek >
Kdo poradí s výrobou hydraulického navijáku?, 10.4.2010
Jak a co Pořídit k malotraktoru domácí výroby, aby měl hydrauliku k pohonu třetího bodu, a hydraulického motoru, který by měl pohánět naviják k přibližování dřeva? Díky Jenda
Otázka - jaký průtok oleje v hydromotoru má asi být?, 10.4.2010
Chtěl bych s tím pohánět naviják na přibližování dřeva za makotraktor.
Otázka - jaký průtok oleje v hydromotoru má asi být?, 7.4.2010
Jaký motor:::??? Zubový s chodem tam i zpět, nebo pístový jednocodý jen na jednu stranu???
Otázka - jaký průtok oleje v hydromotoru má asi být?, 6.4.2010
Je průtok v hydromotoru 16l/m dostatečný pro vysoký výkon???
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 11.3.2010
Dobrý den. Tak milí Všichni-traktor již startuje a nekouří.A dokonce i jede... Paráda...díky za Vaše rady!!!
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 9.3.2010
Stando díky. Taky se na to budu muset podívat, jako asi ostatně na všechno, aby jsem na něco neopomněl... pak se stávají kopance jeden za druhým... Jenda
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 8.3.2010
Ano... je tam právě nšroubován od motoru proto se musí točit doleva. Jenda
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 8.3.2010
Nedalo mi to a šel jsem se podívat na tu drážku a je tam ještě nějaká díra, hned na htaně drážky... ta je k čemu???  Nemá být v tom ohybu ještě nějaký kolíček???  Jenda
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 8.3.2010
Jééé    děkuji za postřeh, hned zítra to zkusím, jen si nejsem jist, zdali tam mám ten zářez na řemen... vím, že je tam navrtaná nějaká šikmá díra asi na kolík...  zítra vyfotím a pošlu.  Jenda
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika