Příspěvky uživatele - 62.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pýr a trávnik, 5.5.2011
pýr časem zlikvidujete častým sekáním, měl jsem ho hodně a sekal v sezoně třeba i jednou za týden, někdy dříve a časem úplně vymizel, možná ho i tráva zadusila, nevím, dělalo mi to takové vysoké "bobky" a je to prostě pryč, někde jsem to i... celý příspěvek >
Prosím o pár rad k pěstování kaktusů, 12.2.2011
jejej to jste moc hodná, děkuji za rady, když jsem je domů přinesl, tak jsem je samozřejmě zalil, ale spíš jen tak tam cvrknul trošku vody aby se neřeklo, nechám je tedy do května bez zálivky, ještě bych se zeptal, až ho tady poprvé po zimě na jaře... celý příspěvek >
Prosím o pár rad k pěstování kaktusů, 12.2.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, tyhle kytičky se mě moc líbí, tak jsem si poslední dobou pár pořídila a rád bych se zeptal na nějaké rady: jak často a kolik zalévat? zalévat shora normálně konvičkou? bude se jim dařit takto na parapetu, na sluneční straně pod nimi... celý příspěvek >
Těžká půda, 7.2.2011
Dobrý den, pokusím se reagovat na Váš dotaz ohledně založení trávníků. Z osobní zkušennosti, kterou jsem aplikoval, pokud je terén rovný a není ve spádu platí obecné pravidlo: Pro trávníky na těžké půdě 1 díl rašeliny+2díly ornice+4 díly... celý příspěvek >
Lobelia 'Queen Victoria' - prosím radu, 19.7.2010
A pokud tedy vykvete, tak ostříhat po odkvětu, myslíte o kolik? Děkuji
Kdy zasadit japonskou vrbu?, 18.7.2010
Můj názor - tyto vrbičky mám asi 4, na kmínku i bez kmínku, je to plevel, roste prostě z vody, větve stříhám na deset centimetrů a vždy z ní mám hustou kouli, přežije všecko, do stínu moc nedávat, ona sice přežije ale nezbarví krásně lístky a... celý příspěvek >
Lobelia 'Queen Victoria' - prosím radu, 18.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupili jsme se ženou v zahradnictví po šedesáti korunách dvě tyto kytičky. Na etiketce byl obrázek plné slunce, tak jsme je včera zasadili na zahrádce na plné slunce do záhonku, máme pod textilií a zamulčováno. Dle etikety by měla tyto... celý příspěvek >
Levandule, 13.7.2010
diky
Levandule, 13.7.2010
Dobrý den, máme dva roky krásnou snad v průměru půmetrovou levanduli, nádherně vykvetla, chci se zeptat, ty fialové modré květy (palice), to s emá ustřihnout? prosím kdy a v jaké výšce? děkuji moc za rady
Vajgélie květnatá - kdy ostříhat?, 7.7.2010
Dobrý den, dvě různé vajgélie co nám asi před týdenm odkvetly začaly vyrážet nové vysoké výhony, mám ji hodně sestřihnout teď po odkvětu, nebo na podzim, nebo až na jaře jak začne znova rašit. A o kolik? Máme je rok a měří cca 40 - 60cm. Děkuji za... celý příspěvek >
Co prosím znamená, kořeny zamulčujte? U acer palmatum, 28.6.2010
Chápu, děkuji, pořádně proleju, mám substrát na okr. dřeviny, překryji tkaninou a dám pár cm mulčovací kůry, svítí mi na něj cca od rána do půl dvanácté pak přejde slunko za dům a pak tak od půl třetí do šesti, tak snad bude o.k. Je moc hezký.
Co prosím znamená, kořeny zamulčujte? U acer palmatum, 27.6.2010
Dobrý den, koupili jsme acer palmatum butterfly 60 cm a píše se tam - kořeny zamulčujte, co si pod tím mám představit? Netkanou textilii a na to mulčovací kůru? Děkuji za radu, Milan
Poprosím o 4 rady, 18.6.2010
Děkuji
Poprosím o 4 rady, 15.6.2010 Obsahuje fotku
1. Je v pořádku, že tato cesmína na kmínku, krásně narazila nové listy,   rozrůstá se, ale uvnitř listy žloutnou a padají? Sázená loni na podzim. 2. Jaký jehličnan se jedná? Borovice lesní/černá? 3. Citysus, čilimník, loni v dubnu... celý příspěvek >
Poraďte se stříháním malého modřínu (opadavého), 25.5.2010
Dobrý den, máme na zahradě mladý modřínek, asi 1,2 m vysoký, takový štíhlounký proutek. Avšak na některé straně má více větví někde nemá, někde jsou dlouhé, někde krátké. Také jsme ho při přesazování do zahrady museli ostříhat odspodu - šel... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika