Příspěvky uživatele - 6.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení podnože, 3.9.2010
silné podrůstání je typická vlastnost myrobalánu, i když podrost odstraňuji každoročně, i tak bez problému 75cm udělá. Na 8letém stromu by navíc měl být citelný rozdíl v tloušťce kmene podnože a odrůdy. Pokud není pozemek extrémně suchý (a jsou-li... celý příspěvek >
Parazitické hlístice, 20.6.2010
chcete říct, že mícháte otruby a pevný líh?? měl jsem za to, že komerční Vanish obsdahuje ještě nějaký atraktant, na který jdou slimáci jako diví...
Rajský - zakrnění mladých rostlin, 7.6.2010 Obsahuje fotku
V letošním roce se mi objevila záhadná chroba mladých roslin rajských, odrůdy Start F1 pěstovaných v nevytápěném skleníku. Sazenice pomalu narůstly a vrcholové výhony se začaly svinovat do tvrdých a úzkých zakroucenin, postupně ztvrdly do jakýchsi... celý příspěvek >
Ph reakce bazénové vody, 29.5.2010
velmi stručně: 1) optimální hodnota pH není o zdravotních rizicích. Pokud používáte chlorovací tablety, jejich optimální využití je v oblasti neutrál- slabě kyselá reakce - podívejte se do archivu, jednou jsem se k tomu dost podrobně... celý příspěvek >
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 13.1.2010
Dobrý den.Mám možnost koupit TJ 6,5.Je v dobrém stavu.Poradil by mi někdo, jakou cenu mám akceptovat?Od kolika do kolika?Přibližně.Za každou cenu jí mít nemusím.Mám ještě Z25,takže bych jí spíše užil na prohrnování sněhu a podobně, kde pětadvacítka... celý příspěvek >
Měděný drátek ve stonku - prevence plísně?, 26.7.2009
Přijde mi nelogické konzumovat víno stříkané bordeauxkou jíchou, koupat se v mazénu s modrou skalicí, pít pivo vařené v měděných kotlech a bát se drátku ve stonku rajčete... Zajisté. Ale tato zajímavá diskuze není o strachu z drátku ani o paušálním... celý příspěvek >
Praskání plodů, 15.7.2009
Oprava poslední věty mého předešlého příspěvku: Zajímavé by byly i výsledky těch, kteří tuto před půl rokem uvedenou metodu letos snad použili. H.
Travní traktor Partner P 200107HRB, 12.7.2009
Teda takovy profesional a narazi kolem do stromu :-))), to vypada jako byste jezdil do ted jenom na kolobezce, ze jo? Je zajimave, co se vsechno pri sekani blbe travy muze stat. To ja zase dnes dosekaval kraje strunovkou a mezi kameny bylo vosi... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 10.7.2009
no jo, to byla mala prihoda ze sekani travy.:)))). Ja tady take nemam velky strojovy park, aby si mohl vybirat podle pocasi a ukonu. Musim delat s tim co mam a nebo to tahat rucne. Taky jsem tu karu nenalozil plnou, ze jo. Jsem to tusil ze to... celý příspěvek >
Kolik cukru?, 26.6.2009
Když na 100 litrů 4 kg, tak na 120 litrů 4,8 kg. To jsou nějaké těžké počty?
Jaká je to nemoc jehličnanů?, 6.6.2009
Mám v plotě 6 pětimetrových tůjí (druh nevím), zbytek 1,5 m tuje smaragdy. Před dvěma lety začaly usychat. Protože mezi nimi byly větší vzdálenosti, nasaadili jsme mezi ně obyčejné tuje. Z nějakého důvodu začaly schnout i tyto, ale takovým zvláštním... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka Al-ko Comfort 38 Soft-Touch, 22.4.2009
Koupil jsem si Brill a mám podobný problém, marně přemýšlím co dělám špatně, výrobce uvádí, že broušení není třeba, že se vřeteno brousí samo, ale nejsem o tom moc přesvědšený. Trávník sekám každý třetí den, tak že přerostlý není...
Jaký druh kapradiny?, 21.4.2009
Dobrý den, máme nevyužitý roh zahrady, min. polovinu dne je tato část zahrady ve stínu. Uvažujeme o vysazení kapradiny, ale nevíme jaký druh. Chceme kapradinu, která se pomaleji rozrůstá, aby jsme ji za pár let nemuseli pracně zmenšovat. Můžete nám... celý příspěvek >
Prosim o identifikaci orchid, 18.1.2009 Obsahuje fotku
Dobry den. Dcera ma tuto orchidej, dokonce v nejake zemine, moc se toho nevsima a krasne ji roste i kvete. Sama tez nevi co to je. Prosim o info, event jake podminky. Dekuji.
kapková závlaha, 1.1.2009
Zdravím, firma NETAFIM má síť regionálních zástupců - měli by být uvedeni na webu.  Já jsem tomu člověku poslal náčrtek s rozměry a co bych si asi tak představoval (vč. redukcí, fitinek a záslepek), on mě na to udělal cenovou nabídku a po... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika