Příspěvky uživatele - 45.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Osobní ochranné pomůcky při aplikaci zahradní chemie, 22.11.2009
Dobrý den, domnívám se, že i "moderní" látky určené na ochranu rostlin jsou poměrně nebezpečné - já třeba používám pouze ty, které jsou určeny pro "BIO" zemědělství, ale po přečtení návodu k použítí, resp. bezpečnostního listu... celý příspěvek >
Osobní ochranné pomůcky při aplikaci zahradní chemie, 22.11.2009
Tak nevím, jak si to mám vysvětlit - vypadá to, že buď tu skutečně nikdo chemii na ochranu rostlin nepoužívá, nebo se uvedenými problémy dosud nikdo nezabýval (anebo oboje). Tak až něco zjistím, dám vědět :-)
Určil jsem choroby správně?, 17.11.2009
No, chtěl bych se připomenout, jestli by někdo neporadil s tou poslední "chorobou" a jestli to mám dobře určené? Nakonec jsem srozuměný s tím, že bez kuprikolu a sulikolu to asi nepůjde...
Osobní ochranné pomůcky při aplikaci zahradní chemie, 17.11.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zkušenejších zahrákářů-chemiků, jaké používáte ochranné pomůcky při aplikaci zahradní chemie? Jde mi především o ochranu dýchacích orgánů (při aplikaci látek aerosolem) ale i co pro ochranu kůže? Jaký typ fitlru je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika