Příspěvky uživatele - 94.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zastřešení bazénu, 13.11.2009
Zastřešení jsem řešil letos na jaře a nakonec jsem zvoli také na doporučení Alukov. Možná mají trochu vyšší cenu, ale neulamují se držadla a rukojeti, segmenty se excelentně a lehce pohybují, mají vše z hliníku a nebo z nerezu, montéři odvedli... celý příspěvek >
Solení vody v bazenu, 30.10.2009
Omlouvám se, ale nějak jsem se asi překlepnul, protože tam mělo být cca 125 kg soli. Ale i tak je cena soli zanedbatelná, oproti ceně celého bazénu. Zdraví Antonín K., Křelov u Olomouce
Solení vody v bazenu, 30.10.2009
Milá Hanko, nečtěte "kecy" těch všech teoretiků a věřte praktikům!!! Od letošního jara máme nový bazén Magiline s elektrolýzou. Dost jsem váhal, jestli do této (ne malé) investice jít, ale zástupci firmy mne přesvědčili a dnes jsem tomu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika