Příspěvky uživatele - 17.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Astry, 28.9.2008
Pokud posbíráte semínka dobře vyzrálá, tak vám příští rok vyrostou tak pěkné jako letos.Mám vyzkoušené, že mají lepší klíčivost než semínka kupovaná, nesmí ale přejít mrazem. Milada 
Hledík vyšší, 7.6.2008
Jsou to možná hledíky převislé.
Kejklířka - může být pouze ve stínu?, 14.5.2008
Tak mě se vysemenila v závěsném květináči, který jsem přes zimu nechala na balkoně a ted už roste.
verbeny, 14.5.2008
Jestli jste to dala ven bez postupného otužování, tak by to mohlo být i tím. Já mám verbeny moc ráda, pěstuji si je i ze semen a podle počasí je otužuji na balkoně.Taky by to mohlo být tím slunkem.Jestli jsou srdíčka svěží, tak by to... celý příspěvek >
Gazánie a jejich péče, 6.5.2008
Vydržte, jestli nepomrznou, tak porostou!
Poraďte popínavku na pletivo co mohu ještě nasýt, 24.4.2008
Podívejte se v diskusi ze 17.3. na štětinatec.Dává se to na zakrytí něčeho co nevypadá zrovna dobře.
vypěstování kytiček ze semen hvozdík a smílek, 23.4.2008
Není to opravdu nic složitého, vyset   třeba i do kelímků, nebo co máte doma.Až to bude mít pravé lístky, tak je přesadíte aby se mohly rozrůst a po zmrzlých vysadíte ven.Přeji hodně úspěchů. 
cleome - kde koupit?, 3.2.2008
 Veb.stránky  KOEXFLOR
petunie žloutnoucí, 14.6.2007
Myslím si, že všeho moc škodí, stačiloby tak 2x týdně. 
Gazánie a jejich péče, 8.6.2007
Z odkvetlé gazánie si můžete odebrat semeno,musí to být úplné chmýří /např.jak pampeliška/ a částečně vystrčené.Když se vám podaří stáhnout to semínko ve správný čas,tak klíčí téměř 100 %,zatímco z kupovaného sáčku mě letos vylezly 2.
muškáty, 12.4.2007
To vůbec nevadí, brzy je budete dávat ven tak je budete mít pěkně nakvetené.
Anglické muškáty, 23.3.2007
Zajímalo by mě, jak je přezimováváte. Děkuji
Anglické muškáty, 23.3.2007
Objednejte si katalog :  Zahradnictví PETRO  info@fuchsie.cz, www.fuchsie.cz. Posílají ho zadarmo, je moc pěkně udělaný a jsou tam i angl.muškáty. Budu ráda jestli si tam vyberete, ale nevím jestli už není pozdě. Objednávali jsme v... celý příspěvek >
Ktore su vase najoblubenejsie rastliny na bakon?, 17.3.2007
Mám ráda: muškáty, verbeny, petunky, lotus, lilek, ale nejraději mám lobelku, vitálku, minislunečnici protože květy neopadávají a nedělají binec na balkoně.
pantoflíček, 4.3.2007
Prosím o radu,kde jsem udělala chybu. V polovině prosince jsem vysela semeno pantoflíčku,vzešlo dobře,ale když jsem rostlinky přesadila do kelímků,začaly postupně odcházet.Přesazolala jsem až když měly pravé lístky.Jestli má někdo zkušenosti s... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika