Příspěvky uživatele - 98.185

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Novinka - Stihl FS 410 C-E?, 18.4.2011
FS 450 se v Čechách doprodává a je nahrazena modelem FS 460, který je již v prodeji za 24.900,- Kč. Od 15.4. také Stihl nabízí nový model za FS 400 a to model FS 410 za cenu 20.400,- Kč a to je už zajímavá cena za profi stroj. Já sám jsem dnes... celý příspěvek >
Medinilla magnifica, 6.4.2010
Dobrý den tak tuto nádhernou květinu jsem si právě koupila již po druhé a tak bych se potřebovala zeptat. Zda když mi opět celá opadne (ta první mi do měsíce celá opadala květy i listy a já jí vyhodila a prý se opět chytí a znovu vyraší) no tak... celý příspěvek >
Stihl ms 250, 22.10.2009
MS 250 je dobrá volba pro všechny co hledají pilu pro ůdržbu kolem domu a přípravu palivového dřeva ve slabším průměru, nárazově jsem s ní řezal i habr nebo dub v průměru cca 70 cm. Tuto pilu vlastním už nějaký čas a je velmi živoučká a v kombinaci s... celý příspěvek >
Olej Stihl, 26.9.2009
Minerální olej - červený od Stihlu je plně vyhovující olej, který mi byl při koupi doporučen. Váhal jsem nad plnou syntetikou, ale prodejce stihlu mě ujistil, že červený minerál má vynikající mazací schopnosti a není se čeho bát. Pokud jste fanda,... celý příspěvek >
Poradte aku pilu na doma, 22.9.2009
Stihl MS 181 je moderní pilka, která má podstatně nižší kouřivost než starší model MS 180. Je sice o něco lehčí, ale jak říkáte, je to pila na občasné brnkání a MS 181 Vám bude dobře sloužit. Nešel bych do starého modelu MS 180, má hodně nevýhod... celý příspěvek >
Stihl ms 310, 361 nebo HQ 359, 365, 14.9.2009
Mimo Stihl 310 jsou všechny pily profi, kterými neuděláte chybu a to bez rozdílu jestli je to Stihl nebo Husqvarna. Na přípravu paliva a občasné zhození stromku v lese jsou nad rámec dostatečné. Uvádíte, že nařežete 50 metrů dřeva. Není přesně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika