Příspěvky uživatele - 176.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila Oleo-mac, 9.2.2010
Proč jsou takovéto diskuze? Z mého pohledu pro to, aby se lidé mohli rozhodnout kde své leckdy těžce vydřené peníze mají utratit. K tomu by jim měla posloužit mimo jiné i taková výměna zkušeností, tu s dobrým výrobkem, tu se špatným výrobkem.To samé... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 9.2.2010
Poté, co mi Montfield 3-krát neuznal reklamaci vadného výrobku, patřím na stranu těch, co už jeho nabídku ignorují. Přeji hezký den Kamil
Motorová pila Oleo-mac, 9.2.2010
Zdravím Nikdy a nikde jsem neviděl tolik kritických ohlasů, tak jako na Mountfild a na jejich zboží, potažmo na jejich jednání se zákazníky. Kamil
Vari a radlice na sníh, 12.1.2010
Zdravím, zhlídnul jsem to video a je to palba.Myslel bych si, že to bude soustavně hrabat a ono to jede jak pila.No Hondu doma mám, bojler,který jem chtěl už několikrát vyhodit taky, tak se do toho pustím.Tak že taky poděkuju za podnět  Kamil
Sněhová fréza Husqvarna, 10.1.2010
Díval jsem se a ty ceny nejsou až tak štrašný, otázka je co to je zač.. ..aby to hned nekleklo,na video jsem zvědav, hlavně jak dalece to odhazuje.V některých prospektech píšou 10-15m, no nevím, ve zprávách z kalamity, to tam chlapík vodil a... celý příspěvek >
Sněhová fréza Husqvarna, 10.1.2010
Zdravím, můžete to hodit na plac? Rád bych se podíval, taky o něčem takovém zevrubně uvažuju, ale spíše s pásovým pohonem. Kamil
Zahradní traktor MTD - kladka řemene, 23.12.2009
Zdravím, já bych to utočil ze silonu.Ložisko snad půjde koupit naše, šupl bych ho tam a musí být zas na dlouho pokoj. Kamil
Poraďte při výběru travního traktoru, 7.12.2009
Zdravím kolego, zkuste si projít diskuze pozpátku a najdete tu x příspěvků, které Vám snad mohou být nápomocné při výběru. Já sám jsem řešil tuto otázku z jara a nakonec jsem si pořídil Cub-cadet RZT50.To pro Vás asi ale nebude, vzhledem k... celý příspěvek >
Palivo E 85, 7.12.2009
Zdravím, mám konkrétní zkušenost s použitím různooktanových paliv na Vari Hondě.Když jsem do ní nalil 91,tak to bylo líný jak vandrák v červencu.Dal jsem blue oktan 99,popř.Shell Wpower a rozdíl byl velice citelný, tudíž množství oktanů zřejmě bude... celý příspěvek >
Palivo E 85, 6.12.2009
Zdravím, možná se mýlím, ale pokud platí, že oktanové číslo tohoto paliva je 109 a tudíž vroste výkon o 10-15%,pak by spotřeba neměla stoupat, ale naopak klesat. Těch 30% nárůstu spotřeby se mi nezdá.Kde se ten test dá najít, náhodou nevíte? Kamil
Palivo E 85, 4.12.2009
Zdravím, Na stránkách výrobce se píše, že je to lacinější, proto,že to dotují oni sami. A potom, stát by přece měl mít zájem na tom aby se to vyrábělo a kupovalo, když je to z místních zdrojů, včetně práce.
Palivo E 85, 3.12.2009
Nakonec, možná by nebylo od vjeci zeptat se u výrobce, já to zkusím. Kamil
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 3.12.2009
Zdravím, k tomu zatáčení.Já mám Vari Hondu 8 let a po pár pokusech jsem naznal, že nejlepší poloha volnoběžky je ta "natvrdo"Než pořád skákat ze sicny a přehazovat volnoběžku skrz couvání, tak ji mám napevno a při zatáčení prostě víc zaberu... celý příspěvek >
Palivo E 85, 3.12.2009
Zdravím, toto píšou na oficiálních stránkách o tomto palivu. Palivo E85 je směs 85 % bezvodého lihu a 15 procent naturalu. Jde o obnovitelný zdroj energie, který se vyrábí z domácích surovin - v případě společnosti Cukrovary a lihovary TTD jde o... celý příspěvek >
Palivo E 85, 2.12.2009
Zdravím, souhlas s tím, že toto palivo mohou používat jen upravené stroje.Na druhé straně se divím proč tento druh paliva stát daleko víc nepodporuje, tak aby se nemuselo platit za ropu. Dělá se to z řepy, tak proč nedat vydělat lidem v této zemi a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika