Příspěvky uživatele - 147.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačky Stiga, 14.10.2011
Dobrý den, já mám Turbo 53 S Combi již 5 sezon a seču s ní cca 2000m².Jediné co dělám je, že 1x ročně měním olej s parametry, které výrobce doporučuje. Benzín používám pokud možno max. 3 týdny starý a vyprazdňuji koš napěchovaný... celý příspěvek >
Stiga Turbo 53 Honda GCV190 - ustřihnuté kolíky na noži, 20.7.2011
Přidám čerstvou zkušenost. Stigu turbo 53 s Hondou mám 4 roky. Po prvním roce se mi také střihly kolíky na unášeči. Protože jsou některé sekačky bez kolíků, tak jsem to neřešil a další 3 roky sekal cca 2000 m2. Do minulého týdne, kdy mi ve vlhké... celý příspěvek >
Sbírka švestek a slivoní, 7.3.2011
Dobrý den, snažím se také sehnat různé "špeky" co se týká peckovin, ale občas mám smíšené pocity z nabídek některých školek a obchodníků. např. stará orůda ryngle Ontario byla prezentována jako novinka apod. Mám staré německé pomologické... celý příspěvek >
Sekačka na 3 ha zahradu, 16.11.2010
Při této ploše nachodíte za sekačkou se záběrem 53 cm v ideálním případě "jen" 60 km. No, mě by se to nechtělo. ZJ
Přidáváte do oleje Metaltec 1, 8.10.2010
To j.c. Vy jste napsal:Před časem jsem měl motor na jednom z vozů v podobném stavu jak popisuje pan nade mnou v podobném stavu. Po dotázání se mechanika který se mi dodnes stará o všechny vozy zda motoru v tomto stavu nemůže pomoci nějaká zázračná... celý příspěvek >
Přidáváte do oleje Metaltec 1, 7.10.2010
Nyní popíši svou zkušenost, možná se to někomu může hodit. Měl jsem problém s motorem HONDA GXV160. Motor začal mít nadměrnou spotřebu oleje, kouřil a ztrácel výkon. Stáří motoru asi 16 let. Používaný byl na sečení, orbu, hrabání a rotovátorování.... celý příspěvek >
Briggs & Stratton Quatro 40 - kouří, 13.8.2010
Mám úplně stejný problém s profi motorem HONDA GXV 160. Výkon se zdá OK, ale po nastartování kouří a rychle ubývá olej. Když se olej dostane na minimum, kouření se zmírní. Dal jsem ho ke kontrole do místního servisu (ne Honda), tam jej rozdělali a... celý příspěvek >
Sekačka Stiga, 23.6.2010
Tady je vidět, že co člověk, to názor. Zmíněnou sekačku mám třetí sezónu a sekám cca 1 500m2. Motor je silný, tichý a chytá na první zatáhnutí. Plnění koše je bezchybné, kdyby byl větší, tak už by ho v kopci sekačka plný stěží uvezla. Pohon byl u... celý příspěvek >
Vari - motor GCV160 nebo GCV190?, 21.6.2010
Dobrý den. Tato diskuze již proběhla dávno, tak bych chtěl vědět, zda již někdo vyzkoušel GCV 190 místo GXV 160 na VARI? Čeká mě výměna motoru, tak by mě zajímala praxe.Také by mě zajímal výsledek na bubnovce DAKR. Díky ZJ
Placate broskve?, 3.2.2010
mám od lonska placatou Wang 13 z Droždína u Olomouce, ale chut mne tedy velmi zklamala, přesládlá voda, s klasickými broskvemi nesrovnatelné, je to ale bělomaska, tak co se můžeme divit... velmi rád bych viděl ty výborné placaté nektarinky...:o
Motorová pila Oleo-mac, 5.1.2010
A ja si tu pilu koupil 947. Pred sesti lety. Kazdy rok probirky v mensim lese a delani palivoveho dreva. Fungovala perfektne az do lonska. Nesla nastartovat. Tak jsem nevahal a hura do servisu. Za nejaky cas volali, ze si muzu prijet. K memu... celý příspěvek >
Gikgo biloba Fastigiata - letošní přírůstky, 22.9.2009
Mám přesně stejnou zkušenost jako Vy.  Měla jsem ho letos na severní straně domu v květináči.. Loni by víc na slunci a rostl dobře. Zrovna včera jsem ho přesadila do volné půdy na slunce, tak doufám, že příští rok už poroste tak jak má!
Druh česneku, 17.9.2009
Na jaře jsem dostala stroužky česneku, které jsem jednotlivě zasadila. Vyrostly rostliny, které mají v zemi paličku skládající se ze stroužků, ale každý stroužek má svůj vlastní stonek, i když stonky drží docela při sobě. Nevíte někdo, o jaký druh... celý příspěvek >
Tak co kadeřavost?, 15.6.2009
Olomouc - letos maximal super - nepamatuju takovou pohodu - je ovšem fakt ze jsem tez po lonske hruze letos strikal ale soused co nestriká taky nic... tak necvim... už jsem byl nadšen jak krásně funguje nově ozkoušený syllit...:((..tak... celý příspěvek >
Kultivátor Hecht 760, 28.4.2009
Já jsem majitelem kultivátoru Hecht 760 a nejsem spokojen, protože na mojí malé zahrádce vydržel pracovat jen 3 hod. čistého času za 3 roky a porouchal se přesně 14 dní po skončení záruční doby. Došlo k poruše šnekové převodovky  -  stálo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika