Příspěvky uživatele - 58.160

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari Honda s adaptérem rotační nožové sekačky, 21.10.2009
Dobrý den, již deset let používám rotační sekačku Vari LTZ 50 s košem s motorem Jikov, sekačka byla v té době součástí systému Vari. Pokud mám motor nastavený na omezovači na polohu 1 (3700 otáček), se sečním ani sběrem nejsou problémy, sekačka... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 16.10.2009
Pane habr.v, to je ale velký nesmysl co tu píšete. Převodovka MTP 320 diferenciál nemá ani nikdy neměla. Agzat používá převodovky jiné a diferák je pouze za příplatek. MTP 320 je totožná převodová skříň s naší Vari DSK 317, není mezi nimi žádny... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 15.10.2009
To jsou ale pěkný nesmysly, co tu píšete o MKS. Pokud budete hodně pomalu zapínat pojezdovou řemenovou spojku, spálíte řemen a kladku. A pak budete muset stroj rozebrat a opravit. Nakonec uvidíte sám, že MKS je velice kompromisní stroj, velmi podobný... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 14.10.2009
Motory Jikov jsou velmi spolehlivé, jeden mám devět let a druhý se teprv chystám koupit. Krom pravidelné údržby a kvalitního maziva nic nepotřebuje, je to nenáročný motor s dlouhou životností.
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 14.10.2009
Tak tady nemá cenu přemýšlet. Převodovka Vari DSK 317 je velmi kvalitní výrobek a při pravidelné údržbě vydrží několik desetiletí. Motor Honda GSV 190 k tomu je super pohonná jednotka s velkou sílou a nízkou spotřebou.
Tak už to je tady - iTEST - farm, 27.9.2009
Mě se taky líbí objektivita německých testovacích laboratoří, ze kterých lezou zajímavé výsledky. Dolmar se tady opět ukázal jako značka s velkou precizností a vypracovanými motory s výbornou vnitřní aerodynamikou. Čím víc kanálů je uvnitř, tím větší... celý příspěvek >
Tak už to je tady - iTEST - farm, 26.9.2009
Je to opravdu už jedna z mála značek která používá kvalitní materiály a má opravdu motory na špici. HQ a Stihl už na farmy rvou díly z plastu, to tam za ty jejich prachy nemá co dělat. Dneska se ani nedivím, že je Dolmárek tak oblíbenej a vyhlášenej... celý příspěvek >
Značky zahradních traktorů AGS?, 26.9.2009
Viděl jsem video z jejich výrobního závodu v Jičíně a oni ty Snappery opravdu dělají!
Značky zahradních traktorů AGS?, 26.9.2009
Snappera a Herkulese nevyrábějí. Snapper je vyráběn v USA firmou Briggs and Stratton; Herkules je nápadně podobný traktorům TwinCut řady CastelGarden a vyrábí jej věhlasný koncern GGP v italském Campigu. Traktory Starjet a CrossJet do Itálie odebírá... celý příspěvek >
Tak už to je tady - iTEST - farm, 25.9.2009
Teda dámy a pánové, před německou metodikou smekám. Dolmar se opět projevil jako jedna z nej značek na pily. Krom nízké měrné spotřeby paliva a měrné hmotnosti poskytují jejich motory vysoký točivý moment v nižších otáčkách než ostatní. Víte někdo,... celý příspěvek >
Sekačka Toro 48 SD ADS, 24.9.2009
Tento špičkový model sekačky rozhodně není montovaný v České republice, ale v USA. V české republice se vyrábějí zahradní traktory TORO, přesněji je vyrábí Karsit Dvůr Králové nad Labem.
Tak už to je tady - iTEST - farm., 24.9.2009
Ale jeden z kolegů nademnou má naprostou pravdu. Na 100% se prokecli že testovali Dolmar PS 500!!! Kdyby ji postavili proti Oleomacu a jiným pilám, Mountfieldu by zbyly oči pro pláč. PS 500 vlastníme s otcem a je to neuvěřitelně precizně zpracovaná... celý příspěvek >
Tak už to je tady - iTEST - farm., 24.9.2009
naprosto neobjektivní test plný nesmyslných blábolů. Nic víc se na to nedá říct.
Jaký kultivátor?, 22.9.2009
Proč si pořád pořizujete takový krámy? Na MS od Mountfieldu každý jen nadává, MKS taky nestojí za moc. Vari systém je jediný stroj, který dokáže fungovat při správném používání mnoho let opravdu spolehlivě a bez závad.
Motor Jikov - vše o výrobcích této značky, 15.9.2009
Mám motor Jikov a jsem s ním spokojený. Krom dvoutaktních motorů vyrábějí bubnovky pro Mountfield, mulčovač Bravo MHR 550 a systém Robus.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika