Příspěvky uživatele - 101.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím ohraničit trávník od kůry nebo kamínků, 2.2.2014 Obsahuje fotku
Také jsem vyzkoušela z počátku budování zahrady dřevěné půlpalisády vázané drátkem k sobě po caa0,5m/, ale do 5 let shnily, staré cihly se také postupně rozpadly. Nakonec se mi to lábí bez ničeho. Mám záhony zapuštěné od trávníku caa 5 cm níž a tráva... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 19.2.2012 Obsahuje fotku
ještě poslední
Fotky jezírek a filtrací, 19.2.2012 Obsahuje fotku
ještě další
Fotky jezírek a filtrací, 19.2.2012 Obsahuje fotku
ještě jedna
Fotky jezírek a filtrací, 19.2.2012 Obsahuje fotku
Taky přiložím foto svého jezírka 3 roky staré, filtraci nemám žádnou. Lépe řečeno mám malé průtokové čerpadlo s fontánou, kde cirkuluji vodu 5 hodin denně z menšího jezírka do většího. Od rána do 16h sem svítí. Mám tam 6 koi kaprů 9 karasů a... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 28.1.2012 Obsahuje fotku
další
Pochlubte se svojí zahrádkou, 28.1.2012 Obsahuje fotku
nevím, jak dát více foto najednou
Pochlubte se svojí zahrádkou, 28.1.2012 Obsahuje fotku
Něco z mé zahrady
Proso Panicum virgatum Rostrahlbusch, 6.11.2011
Také mám 3 druhy prosa různě po zahradě /západ, kde je spíše celý den stín i na jihu, kde je sucho /  a všude se mu daří.
Neznámá kytička, 3.8.2010
mdrý rozrazil - Veronica, přesný druh lze určit podle výšky, kterou neuvádíte
Husqvarna LC 48 ve - zkušenosti, 29.5.2010
Tak jsem si ji včera také přivezla a hned jsem vyzkoušela. Pocity zatím smíšené, jelikož jsem 8 let používala el.sekačku s pojezdem, takže na motorovou nejsem zvyklá. Startuje bezva, tubus se neucpal, ale sekám každých 5 dní. Akorát asi po... celý příspěvek >
Zkušenosti s firmou Albion Group, 25.3.2010
Máme bazén od Albionu 3 roky. Žádný problém jsme neměli, až na jediný. Spojovací šroubky u zastřešení začaly měnit barvu. Mysleli jsem, že reznou /uvedeno že jsou nerezové/. Reklamovali jsme to.Jednání pana přes reklamace bylo velice slušné. Nakonec... celý příspěvek >
Komule davidova, 31.8.2009
Komuli si kupte nejraději během léta, tam máte velkou šanci, že ji seženete nakvetlou. Jinak, krásné jsou všechny barvy, akorát bílá barva není tak výrazná. Zkuste poprosit někoho známého, jestli nemá možnost zajet do nějakého zahradnictví, pořídíte... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 19.6.2009
Objednávám asi 6 let od různých firem. Za zmínku stojí pouze:  Krulichovi, BASÍK, okrasne-rostliny /pí. Adrlová/
Nevíme jak na to, 12.6.2009
Musíš sledovat ph vody a podle toho jak je vysoké nebo nízké ho vyrovnávat, koupí se na to chemie v obchodě /vyrovnávací prášek na + nebo na-/ a pak musíš mít v plováku, co pluje na hladině tabletu. Když budeš hlídat ph, budeš mít vodu jako... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika