Příspěvky uživatele - 152.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problém s thujemi, 29.6.2010
Dobrý den, nejspíš jsem to byla já, kdo se minulý rok na něco podobného ptal. Jestli je to molovka teď poznáte snadno, stačí s tují zatřást a vyletí z ní tisíce mušek - molovek. Minulý rok jsme používali přípravek DECIS. Letos jsme se k tomu ještě... celý příspěvek >
Nemoci koz, 26.6.2010
Dobrý den. Chováme zakrslé holanské kozičky, kozlík ze dne na den začal ztrácet srst, můžete někdo poradit proč? Na internetu jsem nic nenašla. Díky
Motorová pila do 6000, 27.8.2009
Zdravím, já taky sháněl levnou pilu na občasné řezání a věřte, strávil jsem na netu spoustu času. Taky jsem se informoval u známých i všude možně a každý chválí svoji značku. Držel jsem v ruce i Dolmar 45 , ale vadilo mi, že je celá v plastu... celý příspěvek >
Hecht 945 nebo AMA BG 45.16, 11.7.2009
Já jsem zjistil, že Hecht je německá pila vyráběnná v Číně, zatímco AMA je italka se zastoupením ve 12 zemích. Obě jsou v podstatě skládačky. AMA má prý italský motor. Snažím se o ní zjistit víc. E.S.
Hecht 945 nebo AMA BG 45.16, 11.7.2009
Rozhoduji se mezi pilou Hecht 945 a pilou AMA BG 45.16.Obě prodává a servisuje soukromník v dosahu 10 km. AMU prodává teprve rok, ale říká, že je lepší. O Hechtu už jsem četl hodně recenzí, nemá někdo zkušenosti s AMOU?Pilu potřebuji na občasné... celý příspěvek >
Lilie - skladovatelnost a způsob sklizně, 9.2.2009
Cauki nevite nekdo pliiiis jak se skladuji lilie a zpusob sklizne u lilie kdo to plis. Miselinkka@seznam.cz diiiiky
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika