Příspěvky uživatele - 16.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 15.10.2010
...přesadil jsem borovici aristatu, dovezl kůru, vykopal cipřiš a dal jinam, hnojil konopí, honil strakapouda, který mi dělá dáru do domu a tak... :-)
Živý plot - buk nebo habr?, 4.10.2010
jestli ještě někoho zajímá názor k této diskusi tak jeden připojuji. Do plotu preferuji habr. Jeho tmavě zelená barva s výraznou strukturou listů je mi příjemnější - ale to je názor estetický.  Druhý argument je čistě funkční. Habr... celý příspěvek >
Buky, 21.6.2010
Dobrý den. Poraďte mi prosím. Co používáte na mšice u červenolistých a žlutolistých buků? Co trápí buk (atropurpurea) - kmínek podélně praská a jizva je černá, jakoby spálená... děkuji
Dá se hnojit granulemi na mulč?, 2.9.2009
Dobrý den. Mám všechny skalky zafóliované a všude mám kůru. Roste v nich všechno od skalniček až po zakrslíky a čarověníky. Hnojím granulemi (na okrasné dřeviny) a nevidím na tom nic špatného. Granule zapadnou do kůry a přes fólii kapilárně... celý příspěvek >
Pokryvná trvalka, 25.8.2009
skalník
Živý plot z Buku lesního červeného, 24.8.2009
...ještě bych doplnil něco k té neopadavosti. Listy přes zimu zůstanou na stromech dle okolností. Poud tam máte větrno, tak nezůstanou. Habr je v tomto ohledu jistější. Suché listy více "drží"...   
Živý plot z Buku lesního červeného, 24.8.2009
Buk oproti habru si nechá méně líbit. Po sestříhání tolik nevětví.  Mám plot cca 150 dlouhý převážně z habrů. Občas se mi tam nějaký buk "připletl" a zkrátka buk není habr - není to ono. Volil bych kombinaci habr/dřišťál (pokud lpíte... celý příspěvek >
Škumpa, 13.8.2009
myslel jsem že trpělivost mám, ale asi mi nic jiného než chemie nezbyde. díky
Jaký je to buk?, 12.8.2009
Dawick to není určitě, Rohanii bych asi trochu vyloučil. Vsadil bych na kultivar "Franken".
Škumpa, 12.8.2009
Dobrý den. Co pomáhá na výhonky po poražené škumpě?...Zvyknul jsem si na malé škumpy v trávě pod vzrostlým stromem, ty hravě vezme sekačka, ale jak se tento agresivní (a přitom tak dekorativní strom) chová po tom co ho uříznu, jsem opravdu nečekal. Z... celý příspěvek >
Trvalky - stále kvetoucí záhon, 15.6.2009
Dobrý den, prosím o radu: budu mít na dvoře pruh široký cca 30 cm (oživení zámkové dlažby), dlouhý cca 10 m. Chtěla bych ho osázet trvalkami, které by mi postupně kvetly od jara do podzima, nechtěla bych nic extra vysokého, tak do 40 cm. Mezi to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika