Příspěvky uživatele - 56.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor Tecumseh, 15.9.2009
To už radši šlapací, než s Tecumsehem. Kvalita pod psa a v Evropě nesehnatelné ND
Honda GCV160 motor nelze nastartovat, 30.7.2009
Tuto sekačku znám velice dobře, a divil byste, že i u bubnovové sekačky se sklopnými noži lze nárazem posunout magneto.
Honda GCV160 motor nelze nastartovat, 30.7.2009
Nechytil jste s ní něco? Kopnutí do karburátoru bývá známkou špatného předstihu, vzniklým střižením klínku magneta.
Briggs dymí, 30.7.2009
Jestliže nakláníte sekačku, tak se nedivte, že Vám motor kouří. Sekačka se do boku nenaklání!!!
Motorová sekačka s pojezdem Hecht 546 S, 30.7.2009
Hecht není Itálie, ale čistokrevná Čína
Motorova pila ponechana na volnobeh chcipe a dalsi, 6.5.2009
Samovolné vypínání teplé pily je typickým symptomem přidřeného motoru, ale nechci strašit. Sundejte výfuk a za pomoci kapesní svítilny zkontrolujte, zda nejsou na pístu či válci viditelné rýhy.
Olej do sekačky, 29.4.2009
Zkrátka a dobře, dejte tomu SAE 30, stojí to pár šupů a máte klid.
Stáří benzinu do pily, 14.4.2009
Vážený pane, v technice žádná demokracie neexistuje - prostě buď to tak je nebo není. Jelikož oproti starému praktikovi J.S. jste technické embryo, měl byste namísto osobních invektiv o stranících normálně uznat, že co se týče palivové směsi do pil,... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 14.4.2009
Já starou směs používám na čištění na mycím stole.
Stáří benzinu do pily, 10.4.2009
Svou zarputilostí mi připomínáte chemikáře ze Šimka a Grossmana : " Kyselino sírová, zdraví neškodná, vejdi a neuškoď." Já ty zadřené pily s loňským benzínem vidím denně, takže mne o neškodnosti staré směsi prostě nepřesvědčíte.
Stáří benzinu do pily, 10.4.2009
Stále motáte dohromady čistý benzín a namíchanou směs. To, že benzín rozkládá olej je prostě fakt, a ne výmysl žádných brožurek.
359 nebo 357 XP, 10.4.2009
Nejde o manuál, ale o zkušenost
359 nebo 357 XP, 10.4.2009
357 je daleko náchylnější k zadření, to vám potvrdí každý kdo se s touto pilou setkal. Takže čistit, čistit a čistit. Minimálně jednou týdně je nutné u této pily vypucovat drátěným kartáčem lapač jisker a zanedbat žebra má následky přímo... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 10.4.2009
To snad nemyslíte vážně? Jak můžete srovnávat doma dělaný traktor, který hudlá nanejvýš 3000 otáček s vysokootáčkovým strojem, jako je moderní pila? Pravděpodobně jste ještě neviděl co dokáže udělat 4 měsíce stará směs s pístem a válcem. V roce... celý příspěvek >
359 nebo 357 XP, 9.4.2009
Jen bych doplnil, že H 357 XP je oproti H 359 trochu náročnější v otázce údržby a kvalitě palivové směsi (to ovšem neznamená, že 359 můžete nečistit a lít do ní co Vám přijde pod ruku).
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika