Příspěvky uživatele - 198.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyžínač Partner Colibri T 25 II - zkušenosti, 17.6.2008
Tak už jsem včera také pořídila Partnera Colibrii T25 a musím říct, že mě velmi příjemně překvapil. Velmi lehký, není příliš hlučný, žádný extrém, startování mě sice nešlo, ale to jen do doby než to vychytám. Mám však jeden (asi hloupý) dotaz.... celý příspěvek >
Jakou strunovou sekačku? Poraďte, 12.6.2008
pročítám zkušenosti a rady ostatních a někde jsem vyčetla že STIHLka je příliš hlučná! Končí ji akce a tak jsem o ní hodně uvažovala, ale ten řev by měl by asi dost nepříjemný.  Partner Colibri je také mezi mými favority, u něj mě zase zaráží že... celý příspěvek >
Popínavé lsetničky v nádobě?, 12.6.2008
já tam v truhlících pěstuji letní popínavý chmel. sice nekvete, ale má pěkný tvar listů a hodně a dosti rychle roste.
thumbelia, 12.6.2008
tumbelíny pěstuji už třetím rokem. Letos jsem je horko těžko sháněla, ale nakonec přece našla. Jsou moc hezké, mnohem hezčí než surfinie, mám růžové a je to nádhera. Jinak se pěstují jako všechny ostatní balkonovky, jsou to příbuzné surfinií.... celý příspěvek >
ořech shazuje plody, 11.6.2008
čím to je že nyní ořech ve velké míře shazuje malé plody-ořechy? Padá to velmi a nezdá se, že by byly něčím napadeny. Ořech je starý více jak 10 let dobře plodí každoročně.
Dolmar ET-100 alebo ET-70, 11.6.2008
Já se rozhoduji mezi STIHL FS 38 a HECHT 130. Přece jenom cena hraje důležitou roli. Pak jsem ještě viděla HECHT 125, nevím čím se liší od 130. Má ještě někdo zkušenosti s vyžínačemHECHT?
Viking MB, 26.5.2008
Je mi jasné, že si v určité cenové relaci jsou výrobky dosti podobné. Pak už jen trefit na dobrý výrobek, protože ten špatný se může objevit u každé značky. Mám Alko vertikutátor a jsem max.spokojená. Naproti tomu strunka Bosh mě velmi zklamala.... celý příspěvek >
Jakou sekačku s pojezdem, 26.5.2008
V diskuzi pod názvem Viking řeším podobné téma. Mám zhruba stejnou plochu na sečení, volím 41 cm záběr pro lepší točení kolem stromů a jiných překážek. Potřebuji také často zajet a vrátit se zpět, proto se mi zdá Viking plastový jako dobrá volba.... celý příspěvek >
Viking MB, 23.5.2008
Mám v blízkosti prodejce obou typů a dnes si mohu přijet obě dvě sekačky vyzkoušet. Tak uvidím pro co se rozhodnu. Preferuji sekačku úzkou a lehkou, takže asi Viking zvítězí. Kameny nemám, ale hodně spíš menších ploch a zatáčky kolem záhonů a stromů.... celý příspěvek >
Viking MB, 23.5.2008
Děkuji moc.  Ještě se zeptám jak je na tom Viking se startováním. Honda slibuje bezproblémové nastartování, o Vikingu toho zatím moc nevím. Nerada bych si však utrhla ruku při startování, snad to ale mají taky vychytaný.
Viking MB, 22.5.2008
Prosím o zkušenosti s touto sekačkou. Rozhoduji se mezi Viking 443T nebo Honda Izy 415 SDE. Zahrada cca 700 m2 .
Jedle korejská, 13.5.2008
Mám tři asi desetileté jedle korejské a na jedné z nich letos začalo být jehličí do poloviny rezavé a když na něj sáhnu, tak opadává. Neví někdo co by to mohlo být za chorobu??
Jak vyřešit sušení prádla na zahradě?, 17.4.2008
Něco mě napadlo. Pergola, krytá něčím, co nepromokne, ale nestíní.  Rozdělená na dvě části, nějak opticky. Jedna část na sušení prádla, větrání peřin, sušení bylin..., druhá část relaxační, houpací lavice, stolek, židle... Boční strany pergoly... celý příspěvek >
Jak vyřešit sušení prádla na zahradě?, 29.2.2008
Pánové, nepomohli jste, ale díky. Marie
Rdesno - seříznutí, 29.2.2008
Mám rdesno, před rokem vysazené u plotu. Asi 80 cm od země je holý kmínek a teprve potom se rozvětvuje. Chtěla bych, aby se rozvětvoval níže u země. Je možné seříznout např. 20 cm od země? Obrazí? Máte někdo zkušenosti? Děkuji. Marie
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika