Příspěvky uživatele - 14.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kruh - vaše zkušenosti?, 21.3.2007
Dneska jsem rozbalil zásilku rostlin ze Subtropického zahradnictví KRUH, byl jsem však nemile překvapen,když jsem ze 2 objednaných druhů dostal 1 úplně jiný.(původně muchovník,zaslána obří borůvka)-takže úspěšnost 50 %! Problém je v tom,že mají... celý příspěvek >
Maliny, 25.2.2007
Jak hluboko do země a je nutne pruty serezavat?
plevel, 1.9.2006
Prosím jaká by byla spotřeba asi na tak 400 M2 ,myslím finanční. Já bych potřeboval vyřešit na jaře pampelišky a v létě jitrocel.Jsem vedle rumiště a trávy v trávníku už je pomálu. Děkuji
Papouščí strom, 16.7.2006
Ahoj, tak já tuhle rostlinu mám taky a zjistila jsem, že se jmenuje Netýkavka koňžská - latinský Impatiens niamniamensis, můžeš ji najít na stránkách http://images.google.com/images?q=Impatiens+niamniamensis. A měla bych dotaz, psala jsi, že ji máš... celý příspěvek >
jaké rostliny pod Cupressocyparis Laylandii., 24.4.2006
budu sázet živý plot z výše uvedených jehličnanů v délce cca 12 m,mohjli by jste mi doporučit nějaké rostliny ,případně kvetoucí jako "podsazení".U listnáčů si dovedu představit plicníky,podléšky,barvínek atd,ale u jehličnanů ? Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika