Příspěvky uživatele - 94.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez Kawasaki KBH 27 A, 29.7.2009
Oba dva jsou dobrý, ale osobně bych dal přednost Kawa. Z druhé strany nevím jak by to bylo s opravou záruční a pozáruční.
Sekačka se sběrným košem, která poseká vyšší trávu, 26.7.2009
Ovce! Ale je pravdou, že sběrný koš není 100%ní.
Metaltec, 24.7.2009
Znal jsem jednoho pána který svoji Š 120 „krmil“ vodou která byla nalitá v bezprostřední blízkosti sání jeho motoru. Tvrdil, že po hodinové jízdě je nádobka s vodou „vychlastaná“ a z toho důvodu má o litr nižší spotřebu... celý příspěvek >
Benzínová strunovka - chybí výkon, 23.7.2009
Jestli jste použil čerstvou pohonnou směs rozmíchanou se správným olejem v poměru 1:30 (1:40) a motor vykazuje známky nesprávného chodu, potom příčinu problému hledejte jinde, nebo v jiných dříve použitých směsích. Tento poměr tomu nemohl ublížit,... celý příspěvek >
Benzínová strunovka - chybí výkon, 22.7.2009
Kolik to je „moc oleje“ a jaký olej? Pokud se používá kvalitní olej, tak větší množství oleje v benzínu motoru nemůže ublížit. Když půjdeme do extrémů, tak problémy se startem, nebo očividné snížení výkonu můžeme začít pociťovat zhruba... celý příspěvek >
Nastavení karburátoru na Dolmar MS 4510, 10.7.2009
Volnoběh si můžete přizpůsobit šroubkem S, ale s dalším bych nějakou dobu počkal. Karbec bývá z výroby nastaven na trochu větší bohatost z důvodu lepšího záběhu. Časem se dá ubrat na bohatosti L a seřídit max. otáčky H. Ideální je stavit se potom v... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 10.7.2009
45.224, vlečka byla zánovní a v dobrém stavu, vzduch zapojen, (bez vzduchu by se s takovou vlečkou nedalo jet v terénu ani za sucha), ale vzorek plášťů vlečky po rozmočené svahovité louce klouzal jak saně. Horší ale bylo, když vlečka najela například... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 9.7.2009
Jste asi mladší generace, tak se pokuste dožít důchodu! Když jsem byl mlád stalo se mi něco podobného se šťastným koncem, jenže s traktorem Zetor krystal s předkem, který neměl výstužný rám kabiny a zapřaženou 20ti tunovou vlečkou plně naloženou... celý příspěvek >
Krovinorez, 8.7.2009
Podle toho co píšeš v posledním příspěvku to vypadá skutečně na zadření vlivem špatné pohonné směsi a na to se záruka nevztahuje. Je potřeba si na to dát pozor aby to za chvíli nedopadlo zase špatně.
Křovinořez z internetového obchodu, 7.7.2009
Myslím, že hodně lidí by souhlasilo s odpovědí „řídit se podle návodu k použití co dodá ke troji prodejce!“ A je to pravda už jen z toho důvodu, že v případě potíží se budete hájit používáním stroje dle návodu. Jinak by stejně tak mohl prodejce... celý příspěvek >
Seřízení motorové pily Homelite 3314, 5.7.2009
Pan 125.214, ked kvapka benzim zo sytica aj to je zle. Kapání může způsobovat více faktorů. Problém v odpovědi je že odpovídající se nemá čeho chytit. Neexistuje žádná tabulka nastavení zapalování z Babety na křovinořez a ani žádný oficiální postup... celý příspěvek >
Seřízení motorové pily Homelite 3314, 4.7.2009
pane 125.214, neberte to nijak zle, ale na toto Vám od stolu přesně odpoví jenom Pán Bůh.
Čínský křovinořez, 25.6.2009
No tak to je pohřeb. Když se někomu poláme vyžínač trávy, tak pokud chce levnou opravu musí zajít do opravny obuvi. Zní to nějak neobvykle. Po druhé stránce proč ne! Dobrých nápadů není nikdy dost a lidové tvořivosti se meze nekladou, pokud splní... celý příspěvek >
Čínský křovinořez, 25.6.2009
To byla má reakce na pana 3.99 (?), 24.6.2009 22:36 a také 3.99 (?), 24.6.2009 23:27, tedy nikoli na pana Radek B
Čínský křovinořez, 24.6.2009
Já popisoval nejčastěji prodávaný křovinořez od Partneru řady P 400... Vy jste vlastně neuvedl typ co máte a tím můj popis nemusí na Váš stroj pasovat. A že nevíte kdo jsem, ten problém hoďte za hlavu (svoji)
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika