Příspěvky uživatele - 175.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvalita travního osiva, 3.6.2009
My máme Krále trávníku, ale za ty peníze nic moc. Už jsme i dosívali a vždycky tráva vyleze, ale roste hodně pomalu. Vím, že ty kvalitnější trávy rostou pomaleji, ale některé to nevydrží a zdechnou. Takže zatím žádný zázrak. Už jsem uvažovala přesít... celý příspěvek >
Co s pruhy po hnojení, 3.6.2009
My jsme vertikutovali před měsícem, pohnojili a houby taky vylezli a všude. To bych musela zlikvidovat celý trávník. Syn chodí s kyblíkem na houby a nasbírá jich dost a pořád jich tam dost je. ach jo :-(
Kvalita trávníku - tráva s tvrdými plazivými stvoly, 3.6.2009
Mám to taky a taky nevím co s tím. Stejný problém- zahrada 800 m, to se stím blbě bojuje. A jak na sviňu nejlíp roste:-)
Usychání konečků trávy, 3.6.2009
Ano, máte pravdu. 2,5 cm Později jsem si uvědomila, že by z toho byla mokřina :-)
Usychání konečků trávy, 2.6.2009
Může to být tupými noži, ale taky tou rotační sekačkou. Vřetenová by to dělat neměla, ale zatím ji nemám, tak nemůžu posoudit. Záleží jestli nebylo moc teplo, to mohlo oschnout sluníčkem. A to zalévání 10 min denně asi nestačí. Když se zalévá každý... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika