Příspěvky uživatele - 96.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Partner 738, 27.5.2009
Tak už jsem rozhodnutý ke koupi, ale naposledy váhám mezi H235e za 4990 s řetězem, olejem a dvd a P740 za 4400. Prodejci hq mi tvrdí, že ikdyž má 235ka menší výkon, tak má větší kroutak než partner a že hq bude z těchto dvou lepší. Mám opět brouka v... celý příspěvek >
Poradí někdo začátečníkovi?, 10.5.2009
Nevim jak se zbavit mechu, ale vim jak tomu predejit. Travu sekam mulcovacim nozem a nesbiram. Zato sousedi po obou stranach, kteri travu sbiraji, maji plnou zahradu mechu. Je zajimave pozorovat dve zahrady s ridkou travou a mechem a mezi nimi moje... celý příspěvek >
Břečťan - rád by se plazil po zemi, ale na fasádu nechce, 8.5.2009
Nevim jak brectan pozna barvu fasady, ale muj si ani nevsimne operne zdi z kamene a vesele si to miri po zemi k sousedum. Az se nastvu, tak ho nasilim pripevnim ke zdi. R.
Co je to za ptacka?, 8.5.2009
Dekuji pane Jiri, to bude on. Jeste by me docela zajimalo na jake potvory do tech jablonovych kvetu kazde cca 3 minuty chodi? Minuly rok tady hnizdil take, ale pro potravu letal po okoli, ted pouze jablone. Chemii nepouzivam, tak doufam, ze bude... celý příspěvek >
Rider nebo traktor?, 30.4.2009
Omlouvam se. "Hasenym vapnem" :o))) R.
Rider nebo traktor?, 30.4.2009
S nejvetsi pravdepodobnosti mate pudu uz nyni kyselou. U me to zadne problemy nedela, ale pokud ji budete chtit neutralizovat, staci louku v zime posypat nehasenym vapnem. R.
Malotraktor kolem 60000, 6.4.2009
Pokud vam to pomuze. V praci mame jesterky pouzivane ve 3smennem provozu a hydrostaticky pohon daleko prevysi zivotnost motoru (Perkins). Jedna patnactileta jesterka po prepoctu motohodin ma jiz najeto 2,5 milionu kilometru. R.
Dětská průlizka - ohláška, apod?, 28.11.2008
Prosim neplette panu tazateli hlavu. Pane tazateli jelikoz se to zde komplikuje tak si radeji zajdete na s. urad, kde vam vse vysvetli. Radek
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika