Příspěvky uživatele - 184.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mulč z kůry na netkané textilii na svahu, 9.5.2009
po metru jsem dával prkna, jenž jsem přidělala do hlíny silnějším zapíchnutým drátem a hodne mulče od spoda a pak rychle at to zaroste
Trávník u novostavby - horší půda, 3.5.2009
určitě dovézt hlínu nebo travní substrát (hlína, kůra,hnojivo, písek), před 5 lety jsem založil na horší hlíně (1/2 lepší)  a jeto znát, hlavně se chytil jílek roční a kvalitní tráva nikde. chystám se sloupnout stávající, navézt substrát a... celý příspěvek >
Rozmetací a sypací vozíky, 3.5.2009
rozhazoval jsem rovněž rukou a jde to jen se nesmí padat hnojivo pod sebe z ruky, vyhovuje mi rozmetací vozítka
Jaký je to druh palmy?, 3.5.2009
tak děkuji
Jaký je to druh palmy?, 3.5.2009
dobrý den, nemohl by to být druh Trachycarpus wagnerianus  poněvadž má přírustek cca do 2-4 listů za rok a za 4 roky vyrostla cca do 20 cm???
Jaký je to druh palmy?, 2.5.2009 Obsahuje fotku
jaký je to druh palmy dle obr. a je možné ji vsadit do země a nechat přes zimu volně???
Kvalita trávníku, 25.4.2009
jestli tam nemáte jednoděložný plevel lipnice roční ve větší míře
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika