Příspěvky uživatele - 177.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ceny ND porovnání, 18.6.2008
Skladať pílu po dieloch a zaplaťiť takto za ňu takto okrem montáže 50tisíc nie je bordel, to je bežná prax a to neplatí iba o pílach. Skúste si takto doma poskladať napr. auto, stačí napr. nižšia stredná trieda, dajme tomu fabia. To sa potom... celý příspěvek >
Zatrávňovacie plastové dlaždice, 10.6.2008
Ďakujem za radu Honza, našiel som priamo u nás v Nitre je firma ktorá má v ponuke Ekoraster, je to ono presne to som myslel, akurát že som netušil že sa to volá ekoraster. Ešte raz ďakujem, nabehnem tam a kúpim ich, trávnik si to zaslúži.
Zatrávňovacie plastové dlaždice, 9.6.2008
Som majiteľom jemného hustého trávnika. Minulý týždeň som ale kúpil terénne auto s hrubými gumami a nemám inú možnosť parkovania, na dvore iba ak prejdem po trávniku. A drása mi to srdce keď vidím tie koľaje čo narobím na mojom zelenom miláčikovi.... celý příspěvek >
Husqvarna 142e nebo Stihl 180, 5.6.2008
Je to hrúbka vodiaceho článku.
Rebarbora - recept na džem, 3.5.2008
O. K. už mi aj gúgl našiel niekoľko variant, vyskúšame, ochutnáme.
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 3.5.2008
To bolo dobré 1:0 pre J.K.
Rebarbora, 3.5.2008
Nemáte niekto recept na džem?
Starý ořech a smrk u zdi, problém se sousedem, 3.5.2008
U nás v SK je to takto: Ak je to verejná zeleň treba povolonie vždy. Ak je to súkromná záhrada treba povolenie ak má kmeň vo výške 130cm viac ako 40cm priemeru. Túto podmienku by orech mal splniť.
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 2.5.2008
Bude to tak ako spomenul p.J.S. -kombinovať pilník s brúskou. A to aj vtedy ak sa reže iba drevo. Vždy sa niečo vyskytne - roxor v strede kmeňa(asi ho tam dali hrajúce sa deti), podotýkam že bol bútľavý, potom rôzne drôty a zarastene oplotky, malé... celý příspěvek >
Starý ořech a smrk u zdi, problém se sousedem, 2.5.2008
Celý strom nemusíte vypíliť. Aby ste urobili za dosť susedovi a zavreli mu ústa, môžte orezať konáre čo zasahujú k nemu. Tieň stromu nie je dôvod na výrub. Tiež nerád vypiľujem stromy, preto paradoxne pracujem v lese ale tam je to o inom. Vypíliť... celý příspěvek >
Elektrická sekačka, 2.5.2008
Používam elektrickú Esa - rot z Kovodružstva Praha absolutne bezproblémový strojček už 20rokov. Iba občas prebrúsim nôž. A menil som kábel ten originál bol už rokmi ostarený. To je všetko čo sa týka údržby. Netuším ale či sa tieto kosačky ešte... celý příspěvek >
Rebarbora, 1.5.2008
Dajte pozor na tie potvory sliepky práve som sa vrátil zo zahrady pred dvomi dňami som zrušil hradbu metrovice, čo mi chránila rebarboru a tešil som sa na koláč - je už pekná rebarbora a tie potvory ma predbehli, takže ju musím znovu ohradiť ak si... celý příspěvek >
Solo 651, Dolmar PS5000 nebo neco jiného?, 30.4.2008
Pre p. J.S. Išlo mi len o to trochu potencionálnych kupcov usmerniť aby sa uistili že o všetko sa treba primerane starať ak to má dobre slúžiť. Každý si môže kúpiť značku podľa svojích predstáv. Rady z internetu sú každopádne dobrá vec je toľko... celý příspěvek >
Solo 651, Dolmar PS5000 nebo neco jiného?, 29.4.2008
Vždy sa môže vyskytnúť nejaká závada. To neznamená že ak napr. p. J.S. presvedčí niekoho nerozhodného na kúpu Dolmarky že tým to končí a už bude len dopĺňať prevádzkové kvapaliny, ošetrovať reznú súpravu a rezať a rezať až už nebude čo rezať lebo... celý příspěvek >
Nádoby na vodu - které jsou opravdu nezávadné?, 29.4.2008
200vky sudy sú dobrá vec až na tú životnosť. Mal som dva plecháče od kastrolu a vydržali 2roky do prederavenia, dlhšie odolával sovietsky hruboplechový model ale už má tiež dno vystužené ipou aby netiekol. Najlepšie by boli asi skutočne tie čo... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika