Příspěvky uživatele - 177.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 338XPT, 26.11.2008
Práve dnes som si vyrábal úchyt na malú stihlku aby sa dala vytiahnúť do koruny, prípadne zavesiť na konár. Netreba mi na to žiadne očko. Jednoducho som zobral 2m kus plochého nylonového pásu s padáka a kúpil veľkú karabínu na psa. Na oboch koncoch... celý příspěvek >
motor. pila - vyhrivane rukojeti H 357 XPG, 25.11.2008
Nóó to sa Vám to Radku radí Láďovi aby to skúsil práve teraz. Ja by som potreboval takú radu ako na to. Včera tu snežilo v jednom kuse od 14-tej do rána. A metre čo som včera vyrobil v tom snežení som nemohol dnes nájsť. Je tu na mojom pracovisku po... celý příspěvek >
motor. pila - vyhrivane rukojeti H 357 XPG, 24.11.2008
A ako je to s pílami kúpenými cez internet spoza mláky? Niekde som počul že takúto mašinu nevezmú do servisu - záručné veci - pretože z prefixu výr. čísla sa dá zistiť (a asi nie iba z neho ale aj s ďalších znakov) že píla nebola určená na eu trh. A... celý příspěvek >
Bruska na řetěz - Sharks vs. Einhell, 24.11.2008
No to je sila. Takej obsluhe by sa mali udeľovať telesné tresty za trápenie motorovej techniky.
Stihl MS 270 vs Dolmar 500 , 24.11.2008
Ja by som na Vašom mieste ešte predsa porozmýšlal nad PS 5000. Ale už ste novým majiteľom PS 500. Pilka Vás určite nesklame. Tak nezabudnite na pravidelnú starostlivosť a želám iba radosť s dobre urobenej práce. A kameňom sa vyhýbajte. Reťaz to nemá... celý příspěvek >
popol z krbu na travnik?, 17.11.2008
Samozrejme že môžte. Sypať drevený popol do kontajnera je škoda. Drevený popol je účinné minerálne hnojivo, vhodné nie len na trávnik. Ja to praktizujem už niekoľko sezón a trávičke to prospieva. Pre zaujímavosť - naši predkovia používali drevený... celý příspěvek >
pila solo, 13.11.2008
dobry vecer kupil som solo 667sp co mi mozte o tej pile povedat blizsie a ci tam mozem dat kratsiu listu je tam 50cm a je to nemotorne dakujem L.Vlach
Tuning pily, 13.11.2008
To máte ako s pretekárskymi autami. Vyladiť sa to dá na max. výkon. Po preteku mechanici v depe rozhodia celý motor, vymenia spravidla 80% súčiastok za nové a materiál je pripravený na novú skúšku - pretek.
pila Stihl, 12.11.2008
Janči to je ťažko hodnotiť. Ani predajcovia ešte nevedia ako to bude s cenami, ale dramatické zdražovanie predpokladám že nebude. Jednoduchšie by sme to mali ak by ste chceli pílu kupovať na úver. To už by bolo 5min. po dvanástej. Včera som sa... celý příspěvek >
stihl ms 260 pro, 11.11.2008
Je to docela možné s tým výfukom. Inak tiež som si už dávnejšie všimol na domovskej stránke stihlusa, že výkon udávajú 2,4kW. Myslím že medzi modelmi 260 a 260pro je rozdiel v použití dekompresoru na variante pro. Ja som tiež zvažoval kúpu spoza... celý příspěvek >
nepoužívaná motorová píla, 1.11.2008
Bolo to tu už dopodrobna preberané, takže krátko: olej môže zostať -minerál, bio nie, palivo spotrebovať úplne až do zastavenia motora. Vyčisťiť nie len filter ale komplet pílu by malo byť samozrejmé, skladovať s demontovanou reznou súpravou. Reťaze... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 30.10.2008
Tak páni. vrátil som sa od ponku. Nahodil som do vodítka brúsky new saw chain stihl.325/1,6. Brúska má nastavený uhol 85st. Kotúč "oblizuje" zub ako naša malá cica, keď dostane vrchnák zo salka. Žiadne drhnutie stupníc sa nekoná. Tak neviem... celý příspěvek >
Spotrebiteľský testík s STV, 26.10.2008
Ja som to aj preto nazval testíkom, treba to tak brať, ak má Dolmar ako že aj má kredit, nevidím dôvod prečo by mu mal padať kredit. Ja to beriem tak že test chcel viac predstaviť bežnému zákazníkovi aj niečo iné ako Alko, Grizzly a spol. ktoré ako... celý příspěvek >
Spotrebiteľský testík s STV, 26.10.2008
OK. S tou radosťou to máte ako múčnik k nedeľnému obedu. Tiež mi nie je jasné prečo sa netestuje v autorizovanej utajenej (jej názov mi nejak "ušiel" v teste som alebo prepočul alebo ho nepovedali) skúšobni rovnaká kategória. To ako keby napr.... celý příspěvek >
Spotrebiteľský testík s STV, 26.10.2008
Na www.stv.sk/videoarchív/relacia/test-magazín je v kolonke 41. týždeň krátky spotrebiteľský test, hlavne píl Dolmar. Prepáčte mi takto vloženú adresu, nedá sa mi vložiť inak, blokuje mi popup.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika