Příspěvky uživatele - 226.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ten postřikovač by mě docela zajímal. Můžeš sem vložit fotku, 22.4.2009
Hoj Honzo, tak jsem nakonec musel traktůrek odvést k "doktorovi" do Agromaku v Jenči, kde mě oprava stála bezmála 3.000,--Kč. Problém-cívka. To mě opravdu nenapadlo. Jiskru to házelo, ale oprváž mi řekl, že to musí házet jiskru min.8mm,... celý příspěvek >
Mulčovač k MT8-070, 22.4.2009
To víte, úřednickej šiml, tak tam dejte zámkovku a nikdo Vám nic neřekne Mohl by jste zaslat pár foteček té MT8-070 s tou hydraulikou + tu přední radlici? Díky
Příslušenství k MT8-070 mini, 16.4.2009
AhojHonzo, kdysi jsem měl MT7-032, jednoosý MT, ten měl žací lištu, ale nebyl jsem s tím vůbec spokojený, pořád se to zanášelo, stačil jeden krtinec a žabky se zanesly a přestaly sekat. Pokud možno, raději si sežeň nějaký ten "buben". Ahoj... celý příspěvek >
Ten postřikovač by mě docela zajímal. Můžeš sem vložit fotku, 15.4.2009
Mám asi smůlu, dneska mi odešlo kolečko u startéru, spíše ta přední ozubená pí... vina z umělé hmoty. Dneska jsem si pro jistotu koupil dvě a a vyměnil, jezdil jsem, ale najednou z ničeho nic traktorek chcípnul a už jsem ho nenakopnul. Prostě nevím,... celý příspěvek >
Ten postřikovač by mě docela zajímal. Můžeš sem vložit fotku, 8.4.2009
Dneska jsem našel nějaké tištěné věci k MT8-070. Jedná se o manuál k MT, poté rotavátor, pak nějaké manuály k motoru Bridgis and... Samozřejmě i k vozíku, jen elektorinstalace. gargamel@email.cz.
Příslušenství k MT8-070 mini, 8.4.2009
Ten předchozí příspěvek je můj. Hoj Gargamel
Příslušenství k MT8-070 mini, 8.4.2009
Zrovna dnes jsem rotavátor připojil a makal znamenitě. Samozřejmě, že záleží na hutnosti hlíny, pokud jsou tam drny, má co dělat, většinou stačí popozvednout a rotavátor se znova rozjede. Ale musíte toto opakovat několikrát, dokud nebude hlína úplně... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek nebo jednoosý malotraktor?, 28.11.2008
Pokud jde o mé zkušenosti, už mi prošlo rukama i Vari, i kárka . Pokud můžu doporučit, již se o tom zmínil pán dole, travní traktůrek na přibližování dřeva atd. bych asi nebral, za chvíli bude kaput. Pro vás by byla nejlepší ta Tera. Má více... celý příspěvek >
Výdrž motorů Brigss Stratton, 18.7.2008
Měl jsem ten samý motor BS 5,5, Quantum, ale moje drahá polovička párkrát jí otočila pro výhození trávy, pak vzápětí znovu nastartovala a tak došlo k nedostatku oleje ve válci a motor po čase odešel. Prý tyto motory na toto trpí, nestačí kroužky po... celý příspěvek >
Pokojová lilie, 6.7.2008
Odkvetla mi pokojová lilie (žloutnou lístky). Chtěla bych poradit, jak jí dál pěstovat aby příští rok zas tak nádherně kvetla.
Příslušenství k MT8-070 mini, 6.7.2008
Zdravím tady všechny kutily, nevěděl by někdo, nebo neposlal foto různého dalšího příslušenství na MT8-070? Jedná se mi hlavně třeba o bubnovou sekačku, jestli ta je možná k nainstalování na traktor. Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika