Příspěvky uživatele - 254.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila Oleo-mac 947, 31.7.2009
Hmm, tak 5 minut startování je opravdu super, je jasné, že nic jiného než spokojenost nemůže být... Já svou pilu startuju možná 10 sekund, než to poprvé blafne, pak už to na půlsytič startne prakticky hned. Asi budu o víc jak 4 minuty spokojenější a... celý příspěvek >
Stihl, 25.4.2009
Těžko říct. Zkuste zavolat přímo do Stihlu, na jejich stránkách je telefon. Otázkou je, jestli vám to řeknou..
40 let stará nafta, 30.3.2009
:)) máte recht člověče. Třeba do muzea. To už se jen tak nesežene
Jakou vybrat pilu?, 16.3.2009
Dobrý den. Pila Stihl MS 211, kterou jste si vybrala stojí 7890 Kč a vybral jsem si ji právě z toho důvodu, že je lehká, obratná, má nízkou spotřebu, a nepoužívám ji každý den. Lze s ní pokácet i větší strom, ale nesmí se s ní jednat, jakoby to byla... celý příspěvek >
Řezání ledu motorovou pilou, 24.2.2009 Obsahuje fotku
Zdravím. Tak jsem dneska odpoledne vylezl na střechu a úspěšně odřezal ten led. Je to trošku mázlé, bo je to focené mobilem a už bylo lehce šero. Řezání jde, a to velice snadno. Jištěný jsem byl lanem obtočeným okolo komína. To jak na fotce řežu, je... celý příspěvek >
Řezání ledu motorovou pilou, 20.2.2009
No ono je to docela vysoko nad zemí asi tak 7 metrů. Ta střecha má jen malý sklon, takže to samo nikdy nesjede. Sekávallo se to sekyrkou, ale párkrát to seklo právě i do plechu, jak to člověk trochu přepísk s rozmáchnutím. Právě proto bych to chtěl... celý příspěvek >
Řezání ledu motorovou pilou, 20.2.2009
A vy víte, jestli to nemají nějak upravené - utěsněné, aby se někam, kam by se neměla dostat voda, voda nedostala?
Řezání ledu motorovou pilou, 19.2.2009
Dobrý den. Na plechové střeše rodinného domu máme velkou sněhovou přévěj, která se vlivem tepla z domu mění ve velkou vrstvu ledu. Chtěl bych se zeptat, jestli je možné tento led odřezat motorovou pilou, aniž by jí to nějak výrazně ublížilo. Děkuji... celý příspěvek >
Výběr pily na šmrdlání kolem domu, ne šunt, 13.2.2009
Dobrý den. Taky bych kromě ceny zvážil dostupnost servisu od té či té značky. Jak mi prodejce Stihlky loni na podzim řekl - nejdřív děláme naše, a až pak ty další. Mám Stihl 211 a jsem velmi spokojen. Zvládne dost.
jak s novou motorovou pilou?, 15.1.2009
Dobrý večer. Taky jsem si nedávno kupoval Stihlku, taky jsem si na fórech přečetl, že po X nádržích (ale ve dřevě, ne na volnoběh - to je skutečně nesmysl - jak se může pila zaběhnout, když s ní člověk neřeže) mám jít na kontrolu, ale můj prodejce mi... celý příspěvek >
Motorová pila do 8 000,-, 4.1.2009
Dobrý den. Taky jsem si Stihlku 211ku koupil a jsem s ní velice spokojen. Řeže velmi dobře a umí i velké průměry tvrdého dřeva. Ale nesmí se na ni zbytečně tlačit, aby nemrčela a nedusila se. Nic se tím neurychlí, ba naopak. Má nízkou spotřebu a... celý příspěvek >
Stihl ke krbu, 11.12.2008
Za rýpala nejsi, to by ses musel víc snažit :) ale když se podíváš na ceny (ne v akci), tak rozdíl mezi 180kou a 211 kou je prakticky jen 1000 Kč a váha je úplně stejná. Ale výkon je u 211ky o dvě desetiny kW větší. Tudíž, kdybych se nyní rozhodoval... celý příspěvek >
Stihl ke krbu, 9.12.2008
Také zdravím. Před pár měsíci jsem si koupil Stihl MS 211 - což je nástupce MS210 ky. Jsem s ní naprosto spokojený. Už jsem toho s ní nařezal dost a dost a nebojí se ani tvrdších dřev. Krásně jsem s ní naporcoval dubové "válce" a mnohdy... celý příspěvek >
Pila na manipulaci, 13.11.2008
Říká se, že méně je někdy více, ale v tomto případě je vaše otázka opravdu hodně stručná. Pokud chcete, aby vám někdo z fundovaných diskutérů odpověděl, tak byste měl svoji původní otázku rozvést.
Pila Stihl 211, 6.10.2008
Opět zdravím. Dnes dopoledne jsem se s tatíkem vrhnul na ten ořech - jak jsem sliboval. Koncové větvě jsem kvůli bezpečnosti odřezal ruční pilkou a na zemi jsem z nich vyřezal hroubí. Poté jsme se vrhli na obřezaný stojící kmen. Pila se do dřeva... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika