Příspěvky uživatele - 2.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka z pecky, a co broskev?, 28.2.2009
Semenac merunky kdyz se povede muze byt dobry, odolny chorobam ale pozn ate to treba az za 10 let (nekdy 5-7). Je to jako kdyz sazite sportku.Mateli cas a místo muze vam narust velky odolny strom. Josef
Myrobalan jako podnoz, 28.2.2009
Muze mi nekdo prosim rict jaky je rozdil mezi spendlíkem ktery roste hojne u silnic(vetsinou jsou zlute kulicky)  a myrobalanem.Mam pocit ze je v tom obrovsky chaos. Predem dekuji Josef
Stříhání jednoduše - broskev, 26.2.2009
Strihani brosvoní jednoduchy zpusob Zalozime kotlovitou korunu ze tri nebo ctyr vetví ktere nam po zesileni vytvori kosterni vetve.tyto vetve udrzujeme stejne vysoke. a kazdy rok vrcholy odrízneme aby strom neprerustal na vysku.(po sklizni) V dobe... celý příspěvek >
Broskev na myrobalánu, 26.2.2009
Na myrobalanu se mi darí roubovat merunky -dobre srustaji a netrpí sarkou, mrtvicí a kleotokem(pravidelne je přimeřeně vapnim starou maltou, vapnem,vapencem).Jelikoz mam na zahrade kyselou zem zdravotní stav stromu se po vapnení postupne... celý příspěvek >
Broskev na myrobalánu, 23.2.2009
To ze se musi ockovat broskve -srpen.zaří to není opoctatněne kdyz budete ockovat na jaře tak budete uspěsnejsi a vysledek uvidite za par tydnu a ocka tolik nezasychají. Vas PEPA.
Jak vypěstovat broskvoň, 23.2.2009
Semenace ockuji na jare(v dubnu),výsledek se pozná za pár týdnu.Vysledky jsou dobre, zkuste to take.přesto že to literatura nedoporučuje. Vas Pepa.alxi
broskvoň z pecky, 22.2.2009
Nejlepsí brosvone které mam jsou naockované semenáče.Ockoval jsem je v dubnu 40 cm nad zemí.Ocka jsem dal ze  stromu na stromek-Redhaven- stary osvečený druh.Tyto stromy netrpí kleotokem, mají velikou korunu a dore se jim daří.Rostou v kyselé... celý příspěvek >
dřevitá pivoňka - řez, 8.2.2009
Mám dřevitou pivoňku, je stará už asi tak 40 let a její velikost už začíná omezovat náš pohyb na zahradě. Zároveň je ale odspodu velmi řídká nebo spíše holá. Chtěla bych ji nějak zahustit a zmladit. Kvete někdy více, někdy méně, podle počasí. Stím si... celý příspěvek >
Co teď s kadeřavostí?, 7.2.2009
cim hnojit petrzel -spatne roste kontrolní retezec
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika