Příspěvky uživatele - 74.223

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poměr oleje do benzínu, 2.9.2009
Taky i myslím, že 1:40, tedy 2,5 % kvalitního oleje by nemělo v tomto případě být na škodu. Pila je jednak skoro nová, ty výrobní tolerance přd 20 lety nebyly asi o moc jiné než dnes, já dávám 2,5 % většinou taky do nových strojů. Je to sichr a není... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 6.8.2009
Co jady takhle pročítám, tak obecně se jim (OM) křoviňáky (kosy) asi povedly víc než pily, ale seřízení má určitě vliv. Jak tu psal už Radek apod., může chybné seřízení asi způsobit až zadření motoru. Já na 735 ještě nesáhl a seče, startuje výborně a... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 3.8.2009
Já mám OM 735 T, to bude asi podobný, má objem 40 ccm. Funguje od roku 2003 bez problémů. Slabší bych rozhodně nebral, spíše silnější. Přišel tehdy asi na 12500, jde o to, jestli byste dnes neměl za podobné peníze něco značkovějšího. Rozhodně na doma... celý příspěvek >
Křovinořezy solo, 14.5.2009
Díky, to rád slyším(čtu), používám totiž farm. pilu solo a motoricky šlape pěkně, radost řezat. J.
Křovinořezy solo, 13.5.2009
Dobrý den, zajímal by mě názor na křovinořezy Solo, typ 142 a 154, kde si myslím, že za cenu 12000 to je dost dobrý výkon. U HQ a Stihl jsou ceny za nižší výkon daleko výš. Jak je to s motory Kawasaky u těchto strojů-srovnání s německými motory... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu doporučíte?, 23.4.2009
Mám za to, že seš nějakej chlap a chceš to takhle hecnout pro zábavu, aby se tu rozproudila další idiotská diskuse typu "Oleomac je na prd", nebo jiná oduševnělá témata. Na ženu mně přijde taky dost podrobný i popis těch značek... a krom... celý příspěvek >
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 18.4.2009
OM 735 z roku 2004, německá pila solo 645 z roku 1997. Olej z mountfieldu v poměru 1: 50 plus nějaká kapka, měřím to stříkačkou, takže do pily: nádržka 500 ml tzn. 0,02 x 500 = 10 (ml oleje). No a pro jistotu dám 12 ml, tak jsme skoro na 2,5... celý příspěvek >
Zavoskování větviček u stromkových růží, 13.4.2009
Dobrý den, koupili jsme stromkové růže a teď jsme je sázeli. Mají zavoskované všechny větvičky. Nejen na koncích, ale jakoby byly máčené. Je potřeba vosk odstranit, nebo ne? Dík J.
Motorová pila Oleo-mac, 13.4.2009
Mám mot. kosu OM 735 již sedmým rokem, dělám běžnou údržbu a dodržuji směs, občas dostane pěknou čočku a zatím v pohodě. Dobré starty, konstantní výkon. Škoda, že jsem tehdy nevzal 740ku a že jsem naštěstí nevzal 725ku. Ale dělám převážně pouze... celý příspěvek >
Porovnání pily stihl 180ms a solo 643ip, 10.3.2009
No Jarku solovka má 2 kw a stihlka 1,5, solo je cca o dvanást stovek dražší a to by mohlo při této husté konkurenci vypovídat o užitné hodnotě-samozřejmě jak kde, to jen obecně, co mi padlo prvně pod ruku, nebavíme se o akcích atd. Mně se ergonomicky... celý příspěvek >
Jak často brousíte řetěz?, 7.2.2009
No já to brousím téměř každé dolití benzínu-jen tak jedním dvěma jednosměrnými tahy pilníku, 17 zubů krát 2 strany-řetěz 0.325 solo 645 a jede to v pohodě. Jsou pěkně velké špony, pila jde jak drak. Akorát pilníky dostanou zabrat-ale asi je to... celý příspěvek >
tuzemské ekvivalenty zapalovacích svíček, 6.2.2009
A jak často jí měníte? Má smysl to tady vůbec řešit? To snad není lepší u pily, se kterou podle mě i spíte aby jí nebyla zima(snad ne z jiných příčin) pořídit hned něco origo a nepídit se po "ekvivalentech"?  Mně to přijde jako dotazy typu:"a o... celý příspěvek >
Zazimování pily - křovinořezu, 4.2.2009
Zdravím, je sice ny tyto dotazy skoro pozdě:-) ale přece: jak je dobré podle vás zazimovat pilu a křovinořez? Mám obojí-takový ten střed (nebudu snad raději uvádět značky-jsou to dvoutakty kolem 40 kubíků). Dosud jsem to řešil před zimou... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek nebo jednoosý malotraktor?, 29.11.2008
Díky za tip, o Agzatu jsem vůbec nevěděl, je to skutečně asi výhodnější, Jirka.
Zahradní traktůrek nebo jednoosý malotraktor?, 28.11.2008
Dobrý den, rád bych připojil dotaz pro uživatele jednoosých traktorů: také bych se přikláněl asi spíš pro jednoosý na tahání i sečení, poraďte, co by bylo nejuniverzálnější aby to mohlo tahat vozík a mělo to i vývodový hřídel na aktivní nářadí-sečení... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika