Příspěvky uživatele - 220.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna H 350 nebo Dolmar PS 500?, 29.8.2008
To je dobré si zjistit ještě před koupí pily. Pokud je v okolí široko daleko jediný servisák určité značky, který je zavalen, bývá obtíž nechat zavčasu a kvalitně nechat opravit jakýkoliv výrobek, i dané značky. Na druhou stranu jsou servisáci, kteří... celý příspěvek >
Dolmar PS-5000 a Husqvarna retez, 27.8.2008
Pro J.S.: Pokud je to pila v nějakém horším stavu, určena na druhořadé práce, je možné, po naměření dostatečné hloubky drážky pro vodicí články řetězu, zkusit upravit lištu na magnetce nebo na frézce. Nicméně počítejte s tím, že stejně na tom bude i... celý příspěvek >
Dolmar PS33, 27.8.2008
Pokud jde o držák ojnice, vymyslel jsem "geniální" způsob, jak ojnici v klice zafixovat. Vezmu bužírkou potažený nepletený měděný drát potřebné tloušťky, a omotám jej 1x za každé strany kolem ojnice tak, aby se z obou stran opíral o kliku a oba konce... celý příspěvek >
Dolmar PS33, 26.8.2008
Když napíše J.S., že to je v pořádku, mám důvod mu věřit. Na druhou stranu u jakýchkoliv hřídelí, zejména u klik dvoutaktů, je průšvih, když má hřídel vůli v ložisku. Následuje vytřesení pouzdra nebo vydření pocementovaného povrchu kliky, který se... celý příspěvek >
Dolmar a Metaltec 1, 26.8.2008
Citace: host - xxx.xxx.44.138 (?), 23.8.2008 12:47 „Dolmar odpověděl, že ho netestovali.“ Nezlobte se, ale ať ten český překlad čtu jak chci že ho netestovali tam nemohu najít."  "We have no experience with the mentioned product"... celý příspěvek >
Prve moje skusenosti s Dolmar 4600s, 26.8.2008
Karle, kulatý vidím pouze BPX. LPX je hranatý ;).
Dolmar PS33, 26.8.2008
Zjistil jste ax. vůli klikové hřídele v ložiscích skříně, nebo ax. vůli ojnice v hřídeli? Pokud to druhé, tak je to naprosto v pořádku, pokud to první, tak je to problém.
Dolmar PS-5000, filtrace nasavani a cisteni rounoveho filtru, 25.8.2008
Karle, napíšu vám heslovitě pár věcí. Na benzínce filtr nevyčistíte, protože z komresoru jde sice velký tlak, ale jen malý průtok vzduchu. Jemný dřevní prach nevadí. Není abrazivní a pokud se ho do válce minimální množství dostane, tak shoří a... celý příspěvek >
Křovinořez stávkuje, 22.8.2008
Jedna z možností je, že se motor přidírá. To ovšem bez sejmutí válce nezjistíte. Další z možností je, že je v háji zapalování, které po zahřátí začne zlobit. Asi bych jako první začal novou svíčkou, vyčištěným vzduchovým filtrem a čerstvým palivem se... celý příspěvek >
Pila Dolmar 4600s, 21.8.2008
Horší by to bylo opačně. Mě se to taky stalo a je to pouze tzv. lidský faktor. Kdo tvrdí, že nikdy neudělá chybu, ten je... Já bych vyčistil svíčku, výfuk, případně přitom zkontroloval výfukový kanál a namíchal bych tak 2 ltr. 1:40 a potom bych... celý příspěvek >
Solo 651, Dolmar PS5000 nebo neco jiného?, 21.8.2008
V těchto diskuzích se nikdy, až na výjimky(odstředivé čištění) neřešilo, kdo jakým způsobem z daných výrobců přispěl nějakým technickým řešením v minulosti. Vždy to bylo o tom, jaký je správný výběr v aktuální nabídce pil. Nikdy jsem se nezajímal,... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič, 20.8.2008
V garáži mám el. proud, ale nemám vodovod. Lze na mytí auta použít myčku Karcher 2.01 s nasáváním vody z barelu?
Dolmar PS-5000: jake jsou maximalni zabehove otacky?, 20.8.2008
Několikrát jsem měřil otáčky pil po záběhu - někteří výrobci o záběhu vůbec nepíšou v návodech - pohybovaly se kolem 12500 - 13000 - u pil s max. otáčkami 13500. Ovšem záleží na délce záběhu, resp. kdy se provádí první přeměření. Čím starší pila,... celý příspěvek >
Hq55 vs. Stihl 280 vs. Dolmar 5000, 20.8.2008
Viz tuto diskusi.
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 20.8.2008
Nezlobte se, ale žiji v domění, že na test třecím válečkem už snad nikdo neskočí. Nejde o to, že jste to viděl na vlastní oči, stejného efektu dosáhnete použitím zvýšením viskozity maziva, přidáním chlorovaných parafínů, molyky (či jiných lešticích... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika