Příspěvky uživatele - 220.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 240e nový model, 16.12.2008
Nevím jak Vy, ale podle mě bylo vše vysvětleno. Když se dostanete do takové diskuze v závěru, tak Vám možná nedochází souvislosti. Já osobně to celé opakovat nemíním, ale máte snadnou možnost si to celé přečíst. Pokud máte nějaký komplex z... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 12.12.2008
Dobře, nechtěl bych, aby debata skončila na vrtuli - beru to, není to vhodné přirovnání. Ale nic to nemění na faktu, jak to je to ale ve skutečnosti. Nejprve je třeba vědět, že tyto motory jsou technicky lépe konstruované,... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 12.12.2008
Čekal jsem to, ale chtěl jsem to úplně jednoduše vysvětlit. Můžete tedy vyvrátit to, že motorem prochází více vzduchu a vzduchový polštář je tam z důvodu nižších ztrát vyplachováním?
Nahořklé maso z nové udírny, 10.12.2008
Pro 168.167: Kolega nad vámi nepsal, že kyselost způsobuje dubové dřevo přímo, ale kouř z něho, a to je rozdíl. Navíc, sudy pro barrique nebo whisky jsou sice z dubu, ale není dub jako dub. Zpravidla se používá dub bílý, a to ještě jen z několika... celý příspěvek >
Řetěz - zlomený zub, 8.12.2008
Zub lze celkem snadno (nechat) opravit. Už jsem řezal i s řetězem bez jednoho zubu (neměl jsem s sebou náhradní a chtěl jsem dořezat aspoň nádrž), na silnější pile to není ani poznat, ale je to nebezpečné, protože řetěz snadno skočí o suk, ve svoru... celý příspěvek >
zahraniční zásilkové služby, 1.12.2008
2 pooh: ještě bych k vašemu vyčerpávajícímu popisu dodal, že i debetní karta může být a bývá embosovaná (plastický reliéf čísla), na kterou lze vystavit účet paypal, který na neembosovanou, tedy jen elektronickou debetní kartu (např. visa electron)... celý příspěvek >
Demontáž řetězky , 25.11.2008
Toto se tady dříve podrobně probralo včetně výroby čepu na zajištění pístu z použité zapalovací svíčky(souviselo to s Homelitkou, tak si to příp.vyhledejte). V podstatě jde o to, že musíte povolit odstředivou spojku ve směru šipky OFF(pozor opačný... celý příspěvek >
řetězy Carlton - zkušenosti , 24.11.2008
A vidím, že někdo kopíroval ze stejného zdroje ;).
řetězy Carlton - zkušenosti , 24.11.2008
Výzkum řeznosti pilových řetězů: Cílem příspěvku je na základě experimentálních měření zhodnotit řeznost pilových řetězů. Řeznost byla posuzována na zákla-dě velikosti odřezané plochy v závislosti od opotřebení řezného nástroje. Měření se uskutečnilo... celý příspěvek >
broušení kosy, 12.11.2008
Pro 131.51: Víte, ono nejde o to, aby kosa vydržela 10 let. Jde o to, že naklepáním se ostří zpevní, protože se smáčkne zrno oceli a je tenké jako žiletka, jak se říká - kosa "má pero" - to je právě ta tenká rozklepaná šupinovitá část na vrcholu... celý příspěvek >
Okružní pila Hecht 822, 6.11.2008
Jirko, co si představujete pod pojmem začátek prodlužovačky? To jen "konec" zastrčený v zásuvce, nebo ten "konec" u spotřebiče? Předpokládám, že je to konec v zásuvce.
Motor Tecumseh, 23.10.2008
2 Durkovič: a co stihl 4mix? ;) A.W.
Castor cp 410, 14.10.2008
38.2cm2 (1.6 kW) 40cm lišta hmotnost 5.3 kg Zkuste se domluvit v nějakém servisu, a nemusí to být zrovna smluvní servis castor, na zjištění závady a maximální výši případně zjištěné opravy.
Castor cp 410, 14.10.2008
Oprava čeho konkrétně?
Vysavač/foukač, 9.10.2008
Copak magnolia, ale jmelí!
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika