Příspěvky uživatele - 222.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bergeron - ožije nebo ne?, 2.5.2014
Vydržte, je to věc času. Mám šestiletou Velkopavlovickou, a tak, když jsem chtěl něco pozdnějšího a vybral si Bergeron, myslel jsem si, že pozdnější bude o něco málo pozdnější. VP už kvetla, nyní je už olistěná, ale nový stromek ne a ne... celý příspěvek >
Jake sito na prosevani kompostu, 19.4.2010
Přesně tohle jsem řešil před měsícem. Nakonec jsem koupil prohazovačku, oko 20 mm, v OBI, protože všude kolem měli v železářstvích jen 10 a 15mm, což jsem nechtěl po zkušenostech se zapůjčeným katrem od souseda. Výsledek je OK, ale cena 540,- Kč nic... celý příspěvek >
Broušení kosy, 1.4.2010
Zde je malý základ, více v jiných materiálech této stránky. Je to ale dost teoretické, praktici dělají totéž aniž to tuší. Příspěvek pode mnou označuje mikrokalení jako technologický nesmysl. Asi skutečně neexistuje takový terminus technicus, myslel... celý příspěvek >
Broušení kosy, 1.4.2010
Ostřit kosu lze různými způsoby. Ostření v sobě může spojovat i více procesů, např. rovnání břitu, ztenčování materiálu v bezprostřední blízkosti břitu, mikrokalení i vytváření samotného ostří. Ptáte se ale na NAKLEPÁVÁNÍ. K tomu podle mých... celý příspěvek >
Zmrzlá jablka, 21.12.2009
Měl jsem uskladněná jablka na zimu v garáži, přišel ale mráz a některá jsou na kost. Přesunul jsem je tedy na teplejší místo do sklepa, chtěl bych vědět, co se s nimi bude dít. Jak rychle je zpracovat a jak nejlépe? Jde asi o 80 kg dohromady, odrůdy... celý příspěvek >
Jablíčko s chutí citronu, 27.10.2009
Mám doma velký keř a letos se mi jich urodilo nejméně 5 kg. Zpracoval jsem je na marmeládu, je voňavá a skvělá do jogurtu. Postup: omyté plody nasypu do papiňáku, vařím 20 minut, poté tyčovým mixérem rozmixovat a pasírovat přes síto. Svařit s cukrem... celý příspěvek >
vnitřní hniloba jablek, 5.12.2008
Mám to samé u odrůdy Starkrimson. Nejprve okolo jader v jádřinci, pak se to šíří dále. Tato odrůda také trpí na sklovitost a strupovitostí, proto se hniloba šíří právě od středu. Řeším pravidelným podzimně-zimním vápněním sadu, doporučeny jsou... celý příspěvek >
Pekingské zelí, 5.12.2008
Ještě dnes mám ve skleníku asi 30 vzrostlých rostlin. Dříve než přijde opravdový mráz, hledám způsob, jak je účelně zpracovat. Mrazit? Vařit? Prosím poraďte, děkuji všem...
Choroba josta, 17.9.2008 Obsahuje fotku
Neví někdo, co se mi to vyskytlo na listech josty? Je to houba či parazit? Lze to nějak ošetřit? Děkuji za pomoc.
Trávník a Ořešák, 23.8.2007
Hezký den všem. Konečně tady někdo správně popsal skutečnou podstatu problému. Ono to není až zase tak moc o druhu půdy pod ořešákem, nebo o nějakém prořezávání kvůli sluníčku, nebo, a to už mě připadá jako nevykořenitelná fáma - o ořechu jako... celý příspěvek >
Řez stříbrného smrku, 24.11.2006
tak ho fikni
Banánové jablko, 3.10.2006
Staré odrůdy jabloní a dalšího ovoce najdete na www.stareodrudy.org
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika