Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý večer, moje priesady vyzerajú presne rovnako ako tie Vaše. Spodné lístky postupne zosychajú a takisto som na niektorých spozoroval pri spodku také "bouličky". Sadil som ich na začiatku marca, ale už sú ozaj vysoké a pýtajú sa von. Už by tam aj boli, ale toto hnusné mrazivé počasie mi to nedovolilo. Mám len niektoré v skleníku, ale tým musím prikurovať sviečkami. Myslím si, že tie zasychajúce škvrny a následné opadanie listov je zo stresu a nedostatku výživy - lebo občas mi hlina preschne a potom to riadne zalejem... a tie "bouličky" možno z mechanického poškodenia stonku, alebo ožeru třásněnkami. Síce som hlinu preparoval v mikrovlnke, ale kto vie...

Povedal by som, že Vaše priesady budú takisto OK po zasadení do vonkajšieho prostredia s dostatkom živín a teplasmiley

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika