Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No ono je to celé složitější, Mně zas před několika roky nepomohly hlístice. Návnadové přípravky, což jsou všechny mimo hlístic pomáhají jen u těch slimáků, kteří se nechají zlákat! Což samozřejmě nejsou všichni. Takže macka, který je přes den zalezlý pod salátem odtud žádnou návnadou nevylákáte. Mám boj složitější o to, že zahrada je na koci vsi, v okolí je plno vlhkých luk a nedaleko potok. Tedy i když to na zahradě nějak zpacifikuju, přilezou noví bojovníci. Mohu prohlásit, že toto svinstvo považuju za největší metlu zahrady posledních let. Obrana je obtížná, a (firmy si mnou ruce) velmi drahá. Ve skleníku se mi osvědčilo položit černý netex. Mám tam okurky a papriky. Jednak je (slimejše) přes den trochu připeče, druhak se jim přes něj špatně leze a dlouho na něm vydrží návnada.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika