Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Stalo se mi uplně to samé. Semínkama to není, sela jsem už 3x!!! různé sáčky. V zemi zůstaly prázdné slupky semínek a některé dokonce obsahovaly polovinu toho vnitřku a zbytek byl vyžraný. Takže to nebyli slimáci co by to sežrali po vzejiti ale vubec ta seminka nevyklicila. Vubec nevím co by to mohlo být, jsem z toho nestastná protože nevím jak proti tomu bojovat. Podotýkám, že předpěstovaná sadba cca 60 sazenic mi zmizela ze záhonu přes víkend, pak teprve jsem zkoušela opakovaně vysévat přímo. Myslela jsem že mi to zaschlo ale tohle je fakt zákeřnost. Spotrebovala jsem celkem cca 8 různých pytlíků semínek a mám prázdný záhon. A taky mám v záhonu koňský hnůj. Nemůže to mít souvislost?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika